Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!


- Size bir İTİRAFTA bulunmak istiyorum. FENERBAHÇENİN Şampiyonluğunu alacağı bir şampiyonluk vardır. Bu şampiyonluğu hayatında ne GALATASARAY‚ne BEŞİKTAŞ‚ ne de TRABZON spor alabilecektir. biliyormusunuz hanki şampiyonluk size söyleyim 2012-2013 yılı BANK ASYA şampiyonluğu.- BRAVO FENERBSHÇE 4 büyüklerin içinde TEK SEN BU ŞAMPİYONLUĞA Layiksin. BRAVO FENERBAHÇE. ( tabi önce PENDİK SPORU yen ).- Fenerbahçenin bu mitingde DEVLETİMİZE zararı 1 milyon TL vergilerimiz nereye gidiyor görün SAHTEKAR SELAMİ ayakçılık yapıyor.- İşçi partisi ve HAS parti bunlardan daha çok adam toplardı KADİKÖYDE Bence Belediye çalışanları‚ Paralı taraftarlar‚ Stadyum çalışanları v.s- UEFA Fenere 5 sene avrupa liglerinden men cezası verdimi Aptal aptal bakacak bazıları " ne oldu diye ". MUZ CUMHURİYETİ .- wsözde 100 bin kişi gelecekti bugün 5% bile gelmedi NE İŞ FENER. ?- Veriler : 500 fener çalışanı‚ 300 belediye çalışanı‚200 eski futbolcu ve yönetici‚ bi okadarda onların eşleri. 50 mitingde görevli olanlar‚ 1500 paralı adam‚ geri kalanıda gerçek fenerliler yani anlyacağınız 1000 ile 1500 arası.görevli olanlar‚ 1500 paralı adam‚ geri kalanıda gerçek fenerliler yani anlyacağınız 1000 ile 1500 arası.

- şişko hacer lube ayar ve yine şişko ömer çavuşoğlunun 9 kişilik yer kapladığı için hesaplardan düşülmeli-FENERLİLER kendi içlerinde bölünmüşler durum onu gösteriyor. Dünkü mitingde getirdikleri PARALI AMOGOLARI goy goyluyorlar başka işleri yok.- HACER LUBE AYAR´IN AZİZ lşe ilşkisi varmı yokmu. ? Önce onu söylesin HACER hanım. TÜRKİYE BUNU BİLMEL İSTİYOR. HACER LUBE AYAR 2. KADIN KOMPLEKSİNİ YENEMEMİŞ BENCE. " zordur hacer hanım biliyoruz."- HACER LUBE AYAR son 4 senede Aziz ´den 200 bin dolar para almıştır Yalan haber yapmak için. LUBE AYARIN sırf Fenerbahçe TV de aldığı maaş 100 bin TL 1.5 senede.- Fener BANK ASYA YA düşeceğini bildiği için TRANSFER yapıyor. Çünkü mevcut takımla düşdüğü an 5 sene çıkamaz oradan bu da başka bir rezillik. PENDİK gibi orada 6-7 takım var FENERE fark atarlar Yönetim REZİL olur Takım dağılır FENERBAHÇE 3 lige düşer bu korku sardı onları.- AVRUPADA şike ve bahis rekorları kıran FENERBAHÇEYE ‚ " cosanocta ailesi‚ İtalyan famiası‚ Rus mafiası‚ ve Çin mafiası" ÖDÜL verecekmiş.- Bu kadar cahil FENERLİLER olmaz ben 2 milyon kişi derken Trabzon mitinginide Artvin Rize Ordu bütün o bölge gelir o MİTİNGE trabzonda yapılı- APTAL fennerliler zanediyorki Trabzon spor taraftarı sırf TRABZONDA var bütün o bölgeye yakın TRABZON SPORU Destekler. FENERE karşı

- SEN FENERBAHÇE olarak 3 hafta borazan gibi öttün Miting var diye. KENDİ İLÇENDE 3-4 bin kişi geldi ÖT FENER ÖT boşa ötüyorsun.
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!adam king iyi yapıyo tdk, yıllardır biz çok çektik bu GS küfür eden fb li medyadan şimdide onlar çeksin rok la tdk iyi giydiriyolar fb ye :D
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!Birsey bildigi yok gibi geliyor bana, sirf Twitter alemindeki Fenerlileri kizdirmak icin yaziyor. Ama bu bile yeter :)
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!İyi giydirmiş de bu adam kim yahu? Ben hap karıştırıyorum buna benzer birkaç isim daha var şike operasyonuyla türeyen..
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!- Fener BANK ASYA YA düşeceğini bildiği için TRANSFER yapıyor. Çünkü mevcut takımla düşdüğü an 5 sene çıkamaz oradan bu da başka bir rezillik. PENDİK gibi orada 6-7 takım var FENERE fark atarlar Yönetim REZİL olur Takım dağılır FENERBAHÇE 3 lige düşer bu korku sardı onları.adamsın:D
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!Her türlü adam lazım bu dönemde.Rasim ozan gibi karşısındakini susturan, bu arkadaşımız gibi bel altı vuran erman gibi teknik konuşan vs..
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!yıllarca bizim taraftar uğraştı fenerin medyadaki gücüylesıra onlarda
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!- şişko hacer lube ayar ve yine şişko ömer çavuşoğlunun 9 kişilik yer kapladığı için hesaplardan düşülmeli

7 tane üniversite bitirsen de , herhangi bir tartışmada asla alt edemeyeceğin ağır liseliler olur ya [genelde Fb taraftarıdır bunlar], bu adam onlardan işte . [çapulcu Fblileri susturabilen böyle adamlar kesinlikle lazım] :yenieek:
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!alman istihbarat servisinde çalışıyor o bilmesinde ben mi bileyimCalismiyor calismis galiba, tercüman olarak. Baglantilari felan vardir daha, ama öyle bol keseden olacakmis gibi söylemleri pek saglam degil. Onu demek istedim. Fenerle tasak gecmesi yüzünden yapiyor bir cogu seyi, güzelde yapiyor.
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!yıllarca bizim taraftar uğraştı fenerin medyadaki gücüylesıra onlardaHala medya gücü köpeklerde. Lütfen kara propagandaya kanmayalım. Galatasaray'ın medyada gücü sıfıra yakın. O yüzden böyle adamları desteklememiz lazım. Köpeklerin kurduğu korku imparatorluğunu yıkmalıyız biz.
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!Birde Ahmet Cakara cok yakin oldugu icin bence sakincali bir adam, mesela cakarin ManU iddialarina ve 2006 tesfik iddialarina inanan birisi.Fenerlilerle dalga geciyor,sirf bu yüzden devam derim. Ama bazen sapitiyor.
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!Fener BANK ASYA YA düşeceğini bildiği için TRANSFER yapıyor. Çünkü mevcut takımla düşdüğü an 5 sene çıkamaz oradan bu da başka bir rezillik. PENDİK gibi orada 6-7 takım var FENERE fark atarlar Yönetim REZİL olur Takım dağılır FENERBAHÇE 3 lige düşer bu korku sardı onları.doğru demiş. uefanın talimatnamesine göre amatöre kadar yolları var.karanlık bi gelecekleri var ama hala biraz olsun iyi olalım düşüncesiyle transfer yapmaları normal. yani bi şekilde... tamamen bitmeyelim elde oyuncu olsun gibi... ve fener parasız diye söylüyolardı ya. diayı satacak bunlar .belki emreyi bile. görürsünüz.alperin parası öyle çıkar.
 
Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!Hala medya gücü köpeklerde. Lütfen kara propagandaya kanmayalım. Galatasaray'ın medyada gücü sıfıra yakın. O yüzden böyle adamları desteklememiz lazım. Köpeklerin kurduğu korku imparatorluğunu yıkmalıyız biz.

demek istediğim onlar medyayla hiç uğraşmadılar ermandan başka ciddi şekilde.şimdi rasim ozan mehmet baransu talip doğan erman hep birlikte fenere giydiriyorlar. yani ciddi anlamda uğraşmaları gerekecek.yoksa biz zaten ezelden beri medyayla uğraşmak zorundayız.
 
Üst Alt