Talisca, Beşiktaş'a Veda Edebilir! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca, Beşiktaş'a Veda Edebilir!

lyon macinda dili disari cikmayan bjk li yoktu , o serinin 3-3 bitmesi akil alir sey degildi , lyon seneler once de silindir gibi denizliyi ezmis ama kendi sahasinda maglup olarak elenmisti

lyon ,united dahil kalan 3 takimdan da cok daha atletik ve iyi bir takim , bjk nin seviyesinden ustte bir yerdeler . umarim lyon - united finali izleriz , CL kivaminda olur

yav zaten 1+1 idi sözleşmesi. iyi oynarsa benfica alacaktı bunu tee eylül ekim ayında beşiktaş ile tartıştık 2 yıllık diyodu sözleşmeye göt oldu adam

Nereye giderse ozel izleyicisi olacagi kesin. Burada kalirsa fazla yipranmayacagi bir ortam buldu ama o da belki degisik bir kariyer planlamasi yapmis olabilir

Fakat haberde 25 milyon lafi geciyor , benim bildigim kadariyla ne paraya satilirsa satilsin ,satildigi takdirde yeni takiminda oynayacaktir ,kiralik sozlesmesi sona erecektir

Aboubakar , talisca giderse , q7 ile atiba da 1 er yas alacaklar

Ben bjk nin domine edecegini dusunmuyorum ileriki seneleri sanilanin aksine . Fakat bir baska endisem var , basaksehirin bu malum durumu yuzunden fb 2 inci olacak gibi hissediyorum ve ilk kez CL acligini bastirmak icin bu sene devler ligine kalabilirler

bizim icin en kotu senaryo olur iki rakibimizin bu parayi cukkalamasi , birine katlaniyoruz da fb de devreye girerse agir can sIKar

yillardir pilavci kongre üyelerine katlaniyoruz, buna mi katlanamayacaz...

Lyon maçında ilk kez alıcı gözüyle izledim. Hayran kaldım bu adama. Herkes şutlarını ön plana çıkarıyor ama herif oyunun yönünü muazzam değiştiriyor. Ters toplar bu kadar güzel mi atılır kardeşim? Çalım yeteneği var, atlet bir oyuncu, topla gidebiliyor. Bir de Alex gibi ikinci forvet olabiliyor. Stsl'de her yıl ~15 gol atar bu adam. Çok özel yetenekleri var valla. Bjk umarım gelecek sezon kiralayamaz.

Son düzenleme:
Lyon maçında ilk kez alıcı gözüyle izledim. Hayran kaldım bu adama. Herkes sutlarini ön plana çıkarıyor ama herif oyunun yönünü muazzam değiştiriyor. Ters toplar bu kadar güzel mi atılır kardeşim? Çalım yeteneği var, atlet bir oyuncu, topla gidebiliyor. Bir de Alex gibi ikinci forvet olabiliyor. Stsl'de her yıl ~15 gol atar bu adam. Çok özel yetenekleri var valla. Bjk umarım gelecek sezon kiralayamaz.

evet ,bende çok mok attım ama iyi adam kabul ediyorum artık

Benfica bu adami ilerde besiktasa satariz diye kiralik göndermedi. oynasin kendini gelistirsin diye gönderdi sonra bir iki yil daha kendi bünyesinde barindirarak büyük paralara satacakti ki buna bence gerek kalmadi kisa yoldan avrupda kendinden söz sahibi endince büyük ihtimal sezon sonu gider

Üst Alt