Talisca, Beşiktaş'a Veda Edebilir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca, Beşiktaş'a Veda Edebilir!

talisca-5.jpg

Beşiktaş'la harika bir sezon geçiren Brezilyalı yıldız Anderson Talisca'ya Manchester United talip oldu. Beşiktaş Benfica'dan iki sezonluğuna kiraladığı Talisca’ya bu sezonun sonunda veda edebilir.

Şimdiye dek oynadığı 29 maçta 14 gol atıp 6 da asist yapan, UEFA Avrupa Ligi’ndeki futboluyla da devlerin radarına giren Talisca’yı Manchester United istiyor.

Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho’nun Talisca’nın performansından çok etkilendiği ve bu transferi gerçekleştirmesi için ünlü menajer Jorge Mendes’le temasa geçtiği öğrenildi.

Kırmızı Şeytanlar, 23 yaşındaki Brezilyalı futbolcuyu sezon sonunda takımdan gönderilmesi planlanan Juan Mata’nın yerine transfer etmek istiyor.

Eğer Talisca 25 milyon euro’dan yüksek bir bedelle satılırsa, Benfica Beşiktaş’tan aldığı 2 milyon euro’luk kiralama bedelini Siyah-Beyazlılar’a iade edecek.

Gamaspor

Nereye giderse ozel izleyicisi olacagi kesin. Burada kalirsa fazla yipranmayacagi bir ortam buldu ama o da belki degisik bir kariyer planlamasi yapmis olabilir

Fakat haberde 25 milyon lafi geciyor , benim bildigim kadariyla ne paraya satilirsa satilsin ,satildigi takdirde yeni takiminda oynayacaktir ,kiralik sozlesmesi sona erecektir

Aboubakar , talisca giderse , q7 ile atiba da 1 er yas alacaklar

Ben bjk nin domine edecegini dusunmuyorum ileriki seneleri sanilanin aksine . Fakat bir baska endisem var , basaksehirin bu malum durumu yuzunden fb 2 inci olacak gibi hissediyorum ve ilk kez CL acligini bastirmak icin bu sene devler ligine kalabilirler

bizim icin en kotu senaryo olur iki rakibimizin bu parayi cukkalamasi , birine katlaniyoruz da fb de devreye girerse agir can sIKar

Zaten tutmaları mümkün değil.Şimdiden yerine başka birisini baksınlar.Bu kadar potansiyeli olan bir adamı beşiktaş gibi bir takıma nasıl bırakmış bu avrupa takımları şaşılır.Gidip mal mal adamlara 80-90 milyon bayılıyor salaklar

Nereye giderse ozel izleyicisi olacagi kesin. Burada kalirsa fazla yipranmayacagi bir ortam buldu ama o da belki degisik bir kariyer planlamasi yapmis olabilir

Fakat haberde 25 milyon lafi geciyor , benim bildigim kadariyla ne paraya satilirsa satilsin ,satildigi takdirde yeni takiminda oynayacaktir ,kiralik sozlesmesi sona erecektir

Aboubakar , talisca giderse , q7 ile atiba da 1 er yas alacaklar

Ben bjk nin domine edecegini dusunmuyorum ileriki seneleri sanilanin aksine . Fakat bir baska endisem var , basaksehirin bu malum durumu yuzunden fb 2 inci olacak gibi hissediyorum ve ilk kez CL acligini bastirmak icin bu sene devler ligine kalabilirler

bizim icin en kotu senaryo olur iki rakibimizin bu parayi cukkalamasi , birine katlaniyoruz da fb de devreye girerse agir can sIKar
Ne fark edecek ki ha biri almis parayi ha ikisine paylasilmis olan besiktasa olur 10milyon euro gibi bir paradan olurlar.
Fener s.ligine gidemez oyuncu alamiyor mevcut kadro olmus aglayani yok

Ingiltere ligine uygun bir oyuncu degil bence ama yetenekli oldugu kesin. Ispanya liginde sov yapar ama oradan alsa alsa belki Atletico Madrid alabilir o da Griezmann satilirsa.

Ne fark edecek ki ha biri almis parayi ha ikisine paylasilmis olan besiktasa olur 10milyon euro gibi bir paradan olurlar.
Fener s.ligine gidemez oyuncu alamiyor mevcut kadro olmus aglayani yok

paylasilan para reklam ve ulke payindan gelen para .. ayakbasti ve performans gelirleri ne fb katilinca bjk den azalacak , ne de fb katilamazsa bjk de artacak ,bagimsiz gelirler

Talisca cok atletik , buyuk avantaji bu , adam gecisi yetenegi kadar hafifliginden de kaynakli .. bu adam eger yanlis yukleme yaparsa ismail koybasi misali eski halini aratanlardan olur

kas uzatmasi lazim , sismemesi lazim .. gerci elbette biliyorlardir adami hantallastirmazlar

eger bunu yaparsa ,tecrubelendikce daha da iyi olur . bir de gidecegi klubu bjk gibi surekli oynayabilecegi sekilde secmesi lazim , betis vb ispanyanin 2 inci sinif takimlarinin birinde is yapar , esas sicramayi ve buyuk bonservisi o zaman gorur

ama bjk de kalirsa CL oynayacak , bu da var

bana sanki 1 sene daha turkiyede gibi geliyor

Ben tapusuna sahip olan takim olsam bjkde 1 sene daha birakirim cunku gidecegi klubun direk sampiyonlar ligi takimi olmasi zor

olsa bile kendi liginde 2 senedir sampiyon olan takim olmasi icin juventusa filan gitmesi lazim ,bunlar olanaksiz

harika bir vitrin buldular kendilerine ,1 sene daha orada parlatirlar

Oyun içinde çok daha iyi olmalı. Yaşı ama daha genç yani. Potansiyel var ama lyon maclarında baya baya ezildi ki gol atığı için tabiki pek dikkate alınmadı. Benfica boşuna kiraya yolamadı bunu. Ligimizin üstünde oyuncu.

Üst Alt