Talisca Beşiktaş'ta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca Beşiktaş'ta

Bu adamlar ne kadar iyi anlasmalar yapmislar . 2 sene bu yasta bir adami 4 milyona kiralamislar , sifir risk. Ustune ,satisa izin verip vermemek de kendi ellerinde , takimdan ayrilmasina izin verirlerse bir de uzerine 4 milyon euro alip 1,5 sene bedava kiralamis olacaklar

Bunlar baskan ya da klup basarisi seklinde bile aciklanamaz . Bu olsa olsa klupleri ile sorunlu adamlari onceden kesfederek yapilabilecek bir sey

Yine de fiko bu islerde parayi cok dusunse bile 4 milyon icin taliscayi birakmaz kritik donemde diye dusunuyorum

Gitsin yav adam o kadar maç kurtardı, dangalaklar adamın kıymetini bilemediler,bizde kurtulmuş oluruz

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anderson Talisca, Brezilya'nın Rusya ve Almanya ile oynayacağı hazırlık maçlarının kadrosuna davet edildi.

DYGDZneX4AAxNfR.jpg

Beşiktaş kredi çeksin gene bunu alsin.

20 milyon euro şu piyasa da Talisca için bedava.
İnanılmaz topçu ligin anasını belliyor.

bu adamı bizim taraftar dısında gözünde büyüten yok topsuz oyunda 0 olan şut dısında hicbir özelligi olmayan adamı avrupada hicbir takım tonla para verip almaz

çine iteleyeceklerdir bence

bu adamı bizim taraftar dısında gözünde büyüten yok topsuz oyunda 0 olan şut dısında hicbir özelligi olmayan adamı avrupada hicbir takım tonla para verip almaz

çine iteleyeceklerdir bence
Varmı bizde bir Talisca?
Havadan vuruyor cepheden vuruyor adam eksiltiyor araya pas atıyor araya koşu yapıyor.
Bunları hem CL'de yapıyor hem ligde.
Bence iyi topçu.
Bunun bir tık üstü zaten büyük takımda banko oynar.

Gscimbom Mobile

atiba da her mevkide oynarım diyip başarılı olan isimlerden
bence bu fikrini güncelle adminim

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Fikri güncellemek lazım da şu şekilde.

Her mevkide oynayan bir tip değilmiş bu Talisca, hatta Benfica dönemi neden 6 ve 8 denenmiş orası da ayrı konu.

Bu adam da Giulano gibi ikinci forvet oyuncusu, akan oyunda pek yok ama skora bir şekilde etki ediyor. Hatta Alex'in çalım ve pası zayıf lakin uzaktan şutu daha iyi versiyonu gibi.

İlk devre skor üretemeyince ne kadar sıradanlaştığı görüldü zaten.

Böyle oyuncuları çok sevmem takımımda da istemem. Giulano yerine alınması ise kesinlikle doğru hareket, daha genci ve daha iyisini almışlar, özellik olarak da bire bir aynı olmasa da benzer tarzda adamlar.

ben bunu Jardel'e benzetiyorum. Mevkileri farklı elbette ama çok benzer isimler. Jardel'de Portekiz'den bize gelmişti. Gol atıyordu ama onun dışında sahada yoktu, Brezilyalıydı.

Söylenenlere göre çok disiplinli oyuncu da değilmiş Jardel gibi. Ben Benfica'nın üstüne çıkacağını pek zannetmiyorum.

Üst Alt