Talisca Beşiktaş'ta - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca Beşiktaş'ta

16 gol 8 asist yapmış
Cl de 5 tane gol atmış.

Büyük maç kazandırmış.

Ama topsuz oyunda kötü diye bişi uyduruyor bazıları xd

bu adam büyük takım topçusu degil olamayacakta muhtemelen,bunun dedesi yasındaki vagner loveda bizim boktan ligte 2 yıldır çuvalla gol atıyor

ben acıkcası begenmiyorum ,tolgay mesela cok daha yararlı ve bundan daha iyi topcu bence komple bir oyuncu

16 gol 8 asist yapmış
Cl de 5 tane gol atmış.

Büyük maç kazandırmış.

Ama topsuz oyunda kötü diye bişi uyduruyor bazıları xd
16 gol 8 asist? Kac sezonda 16 gol 8 asist yapmis? Bu sezon oyle birsey oldugunu dusunmuyorum, hatta beine baktim 6 tane asisti bile yok, ne konusuyorsun...? 6 dan asagisini da gostermiyor Bein de (ilk 10 disi) ama 10 tane golu var bu sezon!
Buyuk macmi kazandirmis? Bizim mactan bahsediyorsan o golde top bizimkine carpmasa ... Atardi golu... Digerlerinde de Talisca degil Q7 ye dua etsinler, onun actigi ortalar 80 yasindaki dedemin kafasina carpsin o bile atar...

Bu sezonki performansina gore overrated bi oyuncu... Belhanda ondan faydali benim gozumde...

Ezbere konusuyorsun gibi geldi bana!

Edit: ben ligi kastettigini dusunmustum Adminim Keramettin uyandirdi... Affola :hat:

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
16 gol 8 asist? Kac sezonda 16 gol 8 asist yapmis? Bu sezon oyle birsey oldugunu dusunmuyorum, hatta beine baktim 6 tane asisti bile yok, ne konusuyorsun...? 6 dan asagisini da gostermiyor Bein de (ilk 10 disi) ama 10 tane golu var bu sezon!
Buyuk macmi kazandirmis? Bizim mactan bahsediyorsan o golde top bizimkine carpmasa ... Atardi golu... Digerlerinde de Talisca degil Q7 ye dua etsinler, onun actigi ortalar 80 yasindaki dedemin kafasina carpsin o bile atar...

Bu sezonki performansina gore overrated bi oyuncu... Belhanda ondan faydali benim gozumde...

Ezbere konusuyorsun gibi geldi bana!

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tüm turnuvalarda toplam 16 gol 4 asisti var.

Üst Alt