Talisca, Brezilya Milli Takımı'na Çağrıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca, Brezilya Milli Takımı'na Çağrıldı

Bjk en batik kulup nereye 20 m veripte oyuncu alacak hahahaha. Bu sene babayi alip menemenli gunlerine donecek olan besiktas bu.

Son düzenleme:
Birisi benficaya 30 teklif etse bile bjk 21 verirse kesin alabiliyor mu ?

yoksa su kadar teklif var , oncelik sizde ama rakam suna yukseldi deme hakki var mi benficanin

O iş çok kolay değil bence ya. Bjk 20ye alıp 30a satacak olsa Benfica alıcı olan takıma demez mi sen Bjkden alma biz 25e de veririz diye. 2-3 milyon için de al sat yapmaya değmez. Beşiktaş kendisi uzun vadeli oynatacaksa alabilir ama. Böyle bir hamle yapmaları kısa vadede fayda katar da o kadar parayı nereden bulacaklar o ayrı

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O iş çok kolay değil bence ya. Bjk 20ye alıp 30a satacak olsa Benfica alıcı olan takıma demez mi sen Bjkden alma biz 25e de veririz diye. 2-3 milyon için de al sat yapmaya değmez. Beşiktaş kendisi uzun vadeli oynatacaksa alabilir ama. Böyle bir hamle yapmaları kısa vadede fayda katar da o kadar parayı nereden bulacaklar o ayrı

Deminki soruyu o yuzden sordum , bjk 21 milyonu benficaya belli bir sure icinde gonderirse , benfica 30 a 40 a musteri bulmussa bile bjk ye satmak zorunda mi

oradaki durumu bilmiyorum

yoksa benficaya iletilen resmi teklifler ne duzeyde ise , ancak o fiyattan bjk nin sadece onceligi mi var ?

ikisi apayri durumlar

Deminki soruyu o yuzden sordum , bjk 21 milyonu benficaya belli bir sure icinde gonderirse , benfica 30 a 40 a musteri bulmussa bile bjk ye satmak zorunda mi

oradaki durumu bilmiyorum

yoksa benficaya iletilen resmi teklifler ne duzeyde ise , ancak o fiyattan bjk nin sadece onceligi mi var ?

ikisi apayri durumlar

Belirli bir tarihe kadar 20 milyon opsiyonları var diye biliyorum. Bu durumda o tarihe kadar başkası daha fazla verse de hak Beşiktaşta olur ama işte teklif olduğunu Benfica da bilmesi durumunda aradaki 3-5i de Beşiktaşa kaptırmaz bence o iş olmaz diye düşünüyorum.

Ben aslinda sunu soruyorum , benficaya atiyorum man utd den 40 milyon teklif var , para hazir bekliyor

peki bjk 20-25 neyse verirse united in verdiginin 15 milyon euro altina satmak zorunda mi benfica

Benficanin tek akillica yaptigi is bu madde o halde

bu tip bir adami 2 sene bedava kiralamanin hic zeka urunu olmadigi net sekilde ortada

bedavayi , opsiyon parasina saymalarindan oturu dedim

25 milyonluk opsiyondan 4 milyon kiralama bedeli dusuluyormus diye okudum
Opsiyonu kullansada kullanmasada o 4 milyonu alacaklar.
Fiko şampiyon olamazsa o parayı veremez.
Bencede her halükarda versin.
Ben Taliscayı beğeniyorum.
21 milyonda beşiktaşı zorlar.

Gscimbom Mobile

Millet saka yapiyir galiba..

Taliscanin opsiyonu 5 milyon euro olsa ne farkeder.

Taliscaya Monaco talip olacak, veya premier ligindem bi talibi cikacak, opsiyonu 5 milyona alma hakkin olsa ne farkeder. Adama yillik 7 milyon onerecekler, sen 3 milyon arti limitsiz menemen.

Usteluk henuz yildizi parlamamis talisca takimin yerli agabeyi canerin sakak kemigine kelebek tekmesi gecirdi. 50 milyonluk taliscayi 20ye kapsan adami zaptedemezsin. Bi tekmede fikoya koyar

tinerciler o parayı veremez sapık baskanları anca söyle bir teklif suabilir 48 ay taksitle verirseniz alalım

demba ba yıda buzdolabı alır gibi 12 taksitle almıslardı

Üst Alt