Talisca Çin'e Kiralandı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca Çin'e Kiralandı!

Talisca 40milyon avro'ya gitmis.

Adamlar her 6 ay 5.99milyon avro'ya kiralicak Talisca'yi, 40 milyon dolana kadar.

İşte kiralık futbolcu olmanın zararları...Hani United'a gidiyordu :) Hangi portekiz kulübü iflah olmuş ki benfica olsun yahut etsin...

İşte kiralık futbolcu olmanın zararları...Hani United'a gidiyordu :) Hangi portekiz kulübü iflah olmuş ki benfica olsun yahut etsin...
Portekizde menejerler kulüpleri öyle böyle değil baya düdüklüyorlar.
Fon sistemi diye birşey kurmuşlar. Futbolcu getirirken bonservisin belirli bir yüzdesi bu fonlarda kalıyor.
Sonra bin bir türlü katakulliyle o oyuncuyu parlatıp büyük bir meblağ karşılığı satıyorlar.
Örneğin x bir futbolcu 19 yaşında güney amerikada parlıyor. O futbolcu alınacak. Kulubü en baştan bunu menejerin sahip olduğu ikinci lig takımına bonservisini devrediyor. Orada 50% bonservisi kalıyor 50% atıyorum Benficada oluyor.
Bu futbolcu 5-10 milyona Benficaya gidiyor.
40 milyona satılsa bile benfica 40 kâğıt alamıyor.

Portekiz kulüpleri yani bu 40-50 milyondan vergi maaş o bu derken hiç bir şey kazanamıyor.

Gscimbom Mobile

Portekizde menejerler kulüpleri öyle böyle değil baya düdüklüyorlar.
Fon sistemi diye birşey kurmuşlar. Futbolcu getirirken bonservisin belirli bir yüzdesi bu fonlarda kalıyor.
Sonra bin bir türlü katakulliyle o oyuncuyu parlatıp büyük bir meblağ karşılığı satıyorlar.
Örneğin x bir futbolcu 19 yaşında güney amerikada parlıyor. O futbolcu alınacak. Kulubü en baştan bunu menejerin sahip olduğu ikinci lig takımına bonservisini devrediyor. Orada 50% bonservisi kalıyor 50% atıyorum Benficada oluyor.
Bu futbolcu 5-10 milyona Benficaya gidiyor.
40 milyona satılsa bile benfica 40 kâğıt alamıyor.

Portekiz kulüpleri yani bu 40-50 milyondan vergi maaş o bu derken hiç bir şey kazanamıyor.

Gscimbom Mobile
Ve borca batık durumda asırlık çınarlar...

Besiktasli boynu bukuk kardeslerimizi bu halde gormek beni perisan etti, sizi bilemem.
agrilarina ortak oldum. iki gundur gulmekten karnima dikis attiricam

[B]Tolg[/B]‏ @[B]akolan8[/B] 10h10 hours ago Hani bensiz bir hiçtin nefes bile almak zor derdin yalaaan şimdi gördük gerçek yüzünü #talisca

[B]Can Çiçek[/B]‏ @[B]ecancicek[/B] 10h10 hours ago Şut çekmek dışında hiç bir becerisi olmayan adamı ilah ettiniz, kibirinde boğuldu... #Talisca
[B]AlpArslan[/B]‏ @[B]AlpArslanArmy[/B] 10h10 hours ago Deli oğlan , sevdikmi tam severiz sildikmi bir kalemde , dikkat et hareketlerine
1f621.png
#talisca

[B]Muhammet ELMA[/B]‏ @[B]Muhammet_ELMA[/B] 12h12 hours ago Sendemi #eysan oldun #talisca

[B]Ersun Akal[/B]‏ @[B]ErsunAkal[/B] 21h21 hours ago #Talisca ya dm den küfrettim, üzerine birde sol ayağın kırılır umarım dedim, önümüzdeki 6ay takipçisiyim

[B]Gamze ?[/B]‏ @[B]GamzeBarkodat[/B] 22h22 hours ag Bonservisin uğruna böbreğini vermeyi göze alan insanlara ayıp ettin. #Talisca

[B]GİRD@P JK[/B]‏ @[B]GirdapJ[/B] 23h23 hours ago O artık Çin malı #Talisca

[B]fatma çolak[/B]‏ @[B]mayaeff[/B] Jun 9 Allaan vizyonsuz kara yılanı #Talisca git çinlilerle böcek ye. Ayrıca #StopYulin

6 ay 5M kıskandın mı
6M de kiralama ücreti......

Come to deyince dalgaya alınıyoduk... Demek daha fazla ederi olduğuna BEDELLİ OLARAK İNANANLARI da olmuş....

Anderson Talisca, Guangzhou Evergrande formasıyla çıktığı ilk maçta 2 gol 1 asistle oynuyor. Skor 3-0. Maçta 78. dakika.

Soyluyorduk futbolcunun hasi diye bazilari Bjknin topcusu diye cekemiyordu

Cin'de 2 macta 5 gol atti yilbasina kadar donunda sallar yilbasinda da Benfica bir kulube fahis bedellere yollar

Cin'e gitme sebebi kalitesi degil Bjk'ye yetistirme bedeli vermemek istemeleriydi, zaten 6 ay kiralandi

Üst Alt