Talisca'nın Alternatifi Ben Arfa - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca'nın Alternatifi Ben Arfa

Ben Arfa mı ? Kesinlikle hayır. Bu adamın takıma maliyeti bonservissiz net 20 milyon€. O katkıyı verir mi ? Canı isterse :D

Bu takıma zamanında Dos Santos, Jo gibi yetenekli oyuncuların gelip maçtan çok gece partilerinden çıkmadığı yılları herkes hatırlıyor. Ben Arfa'nın maliyeti şu an alsan maaş olarak 4.5 m euro civarında olacak ki bonservisi elinde olduğu için bile imza parası alacak sonra gelip 3 sene yatacak. Tabi oynarsa şu an bile dünyanın en yetenekli 100 futbolcusu içindedir fakat geçtiği dönemlerdeki kariyerinde hiçbir takımda istikrar yakalayamadı asıl sorulması gereken kariyerinde istikrar yakalayamayan sürekli kulüp değiştiren hangi futbolcudan yarar elde edilir bir de kendi değiştirse tamam fakat kulüpleri bir çok sorun dolayısıyla yollamak zorunda kaldılar.

Bu arap ben Turkiyeye gelmem zart zurt diye konusmuyormuydu, neoldu da Jimnastikcilere gelecekmis?

+ Kaliteli, ona lafim yok ama bugune kadar neden hic bir yerde tutunamamis. Dusunmek lagzim.

+ Pieppppp alir jimnastikciler bunu CL e gidemezlerse

+ Her gun Taliscanin yerini baska biriyle dolduruyorlar tipki bizim Garry nin yerini zirt pirt baskasiyla doldurdugumuz haberler gibi

Sonuc: Jimnastikcilerin duasi kabul olsa gokten kemik yagardi

Beni Belhanda ile ilgili korkutan konu kapasitesinin bu olması. Üstüne çıkabilecek gibi gelmiyor mesela Feghouli öyle değil daha iyi olabilirmiş gibi geliyor. Fatih Terim varken Ben Arfa, Balotelli, Emre Mor gibi isimleri mutlaka denemeliyiz. Bu adamlardan verim alınırsa seviye bambaşka noktalara çıkar.

Terim bile her sorunlu topcuyla basa cikamaz

Takima 2'den fazla curuk elma almak dogru olmaz, bu tarz oyuncular birbirlerini gordukce duzelme motivasyonlarini kayip edeceklerdir

32 sine gidiyor buda yahu. Daha genç zannediyordum bunu.

Kalitesine lafım yok hatta bende çok istiyordum ama bu yaşda birisine şimdi dünya kadar parayı vermenin alemi yok.

Bide bir senedir futbol oynamadı.
Form tutup futbola odaklanır mı oda soru işareti. Büyük kumar açıkçası.

3 yılık ister en azından oda sana en az 12 milyona mal olur. Tutarsa sorun yok tabiki ama riskleri saydığım gibi çok fasla bence

Üst Alt