Tam 15 futbolcu gidecek!


tam-15-futbolcu-gidecek--1221129.Jpeg
G.Saray tarihinin en kötü sezonuna imza attı. Ancak camianın düşünmesi ve üzülmesi gereken konu bu değil. Sarı Kırmızılılar bu kaosla birlikte önümüzdeki sezonu da kaybetti. Fatura göründüğünden çok daha ağır. İnanması güç ama tam 15 futbolcuyla yol ayrımına gelindi. Futbol şubesinin, takımla ilişkisini keseceği futbolcular Kewell, Neill, Gökhan Zan, Aydın, Barış, Ufuk ve Insua. Bu isimler kesinleşti.'ÖNÜMÜZÜ GÖRELİM' MESAJI

BİR DE satış listesine koyacakları oyuncular var. Ayhan Akman, Mustafa Sarp, Hakan Balta, Zapata, Stancu ve Culio. Yaşananlardan rahatsız olup gitmek isteyenler ise Arda ve Baros. Galatasaray Futbol Şubesi bu krizi aşmak için neredeyse dakikada bir toplantı yapıyor. Murat Yalçındağ'ın bir cümlesi aslında her şeyi özetliyor 'Önümüzü görmemiz lazım'. Ama nasıl?GÖNDERİLECEKLER

Kewell, Neill, Gökhan Zan, Aydın, Barış, Ufuk Ceylan, InsuaSATIŞA KONACAKLAR

Ayhan, Mustafa Sarp, Hakan Balta, Zapata, Stancu, CulioGİTMEK İSTEYENLER

Arda, Baroskaynak:milliyet..
 
Cevap: Tam 15 futbolcu gidecek!Ayhan, Mustafa Sarp, Hakan Balta, Zapata, Stancu, CulioPaket halinde satsan 4 milyon euro veren çıkmaz.Culio'yu çıkart,alıcı bile çıkmaz..

Hangi parayla bu kadrodan daha iyi oynayacak 15 oyuncu almayı planlıyorlar?Arda+Baros'un satılacağını düşünürsek onlardan en fazla 12-13 milyon euro para gelir..
 
Cevap: Tam 15 futbolcu gidecek!Gitmek isteyenler kısmına bir şey diyemem ama Stancu, Culio, Neill ve Ufuk'un gönderileceğini yada satışa koyulacağını sanmıyorum.
 
Cevap: Tam 15 futbolcu gidecek!Ben nedense Arda ve Baros'un gideceğini düşünmüyorum.

Arda falan hep gidecek gibi gösteriliyor.
 
Cevap: Tam 15 futbolcu gidecek!Yalan, koskoca bir yalan.Bu kararı mevcut yönetim almışsa Hagi ile yollar ayrılacak demektir. O zaman bu kararı yeni gelecek hocanın vermesi gerekmez mi? Nasıl bir senaryodur bu?
 
Cevap: Tam 15 futbolcu gidecek!Şansıma tüküreyim 15 tane dile kolay 15 tane oyuncu yazılıyor içlerinde Sabri yok.Hayır haber sıkma portakal suyuda hayal bile kuramıyorum arkadaş,15 futbolcunun içine bile girmiyor medyada taraftarın gözündeHaa neyse ok ok,milli futbolcu,alternatifimi var,savaşıyor,formasının hakkını veriyor ok
 
Cevap: Tam 15 futbolcu gidecek!Arda ve Baros takımın en yetenekli iki oyuncusu.Eğer gitmek isterlerse kimse birşey diyemez adamlara. Düzene isyanlarıdır
 
Cevap: Tam 15 futbolcu gidecek!GÖNDERİLECEKLER

Kewell, Neill, Gökhan Zan, Aydın, Barış, Ufuk Ceylan, InsuaSATIŞA KONACAKLAR

Ayhan, Mustafa Sarp, Hakan Balta, Zapata, Stancu, CulioGİTMEK İSTEYENLER

Arda, BarosArda; sağlam bir bonservis karşılığı satılabilir.Baros; kalırsa başımızın üstünde yeri var, gitmek istiyorsa da zincire vuracak değiliz.Culio-Stancu takımda kalmalı. Geri kalanları SALIN GİTSİN..
 
Cevap: Tam 15 futbolcu gidecek!Hadi gitmek isteyenleride anladım ama orda tek takıldığım Culio. Adamla ne zorları varmış? Arda ve Barosunda gideceğini sanmıyorum ama diğerlerine pekte takıldığım yok Allah yollarını açık etsin.
 
Cevap: Tam 15 futbolcu gidecek!Yalan haber,Stancu yerinde oynamadigi icin verimsiz,Hagi sirf para kazanmak ve Romanyadan transfer ettirdigi futbolcularin üzerinden komisyon almak icin gelmis,tersini bana kimse inandiramaz,Misimovic gibi adami harcayan,Zapata gibi bir kaleciyi transfer ettiren,Cenk Tosun ve Emenikeyi alabilecek transfer bütcesi varken Stancuyu aldiran bir teknik direktörün ya zekasi kit,yada kötü niyetli.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt