Tam 15 futbolcu gidecek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tam 15 futbolcu gidecek!

Cevap: Tam 15 futbolcu gidecek!

Yalan haber,Stancu yerinde oynamadigi icin verimsiz,Hagi sirf para kazanmak ve Romanyadan transfer ettirdigi futbolcularin üzerinden komisyon almak icin gelmis,tersini bana kimse inandiramaz,Misimovic gibi adami harcayan,Zapata gibi bir kaleciyi transfer ettiren,Cenk Tosun ve Emenikeyi alabilecek transfer bütcesi varken Stancuyu aldiran bir teknik direktörün ya zekasi kit,yada kötü niyetli.

Bunu dediğin için kendinden utanmalısın.Komisyon diyor halen ya te allahım.

Milliyete yakışmayacak saçma bir haber olmuş..

Culio gibi adamı satış listesine koymaz yönetim koyamaz..

İdareten taşınabilecek oyuncuları bu yıl yollamazlar bir yıl daha taşırlar.

adam kötü teknik direktör eyvallah da ne demek komisyoncu falan diye.Hagi'nin adamlığını sorgulamak size mi kalmış

Stancu´yu 2.5 Milyon´a Bükres´e satariz anca, Culio´ya 500.000 verirler, digerlerine kurus vermezler. Bu isler böyledir. Ayni sezon birini satis listesine koyarsan herkes fiyatin en fazla yarisini teklif eder. 1 senedir sakat olan Arda´ya en fazla 5-6 Milyon veren cikar, o paraya da biz vermeyiz. Baros´u 5 Milyon´a aldik 3 senedir bizde. Ona da 2.5 verirler. Ayhan, Mustafa Sarp satis listesine koymuslar :) Para veren gerizekali var midir bunlara? :)

Zapata'yı biz bedavaya almadık mı ya? Vay çakallar bedavaya aldıkları adamı satıp yüzlerce kat kar ettik diyecekler.. :lol:

Futbolculara karşı hiç karalama yapmadın sen, çocuk.

Ağır ol. Hagi başka.Adam diyor ki Hagi Galatasaray'ı dolandırdı.Hagi dediği tarihimizin en büyük efsanelerinden. Karalama başka şey.Elinde kanıt var mı yok?Alealede defol git, dolandırıcı gibi ithamlar edilecek adam değil.Herkes ağır olsun.

Türklerin ve Rumelerin oldugu yerde komisyonlar havada ucusur,daha gencsin,ilerde ögrenirsin,Zapata transferini ve Stancunun 5mio €ya alinmasini kimse anlatamaz bana.

İspatlayacaksın kardeşim ispatlayacaksın.Adamın bildiği ligden oyuncu getirmesi onun suçu değil.Stancu da Culio da iyi transferlerdir. Bir efsaneyi ağzınıza sakız etmeden düşünün.Rica ediyorum.

Bunlar kasıtlı haberlerdir sırf taraftarı kendi arasında onun gitmesi doğru bunun gitmesi yanlış diye bir tartışma ortamına sokup okları kendi üzerinden başka yöne çevirmek için özellikle yaptırılmış haberlerdir bu oyuna kanan taraftarlarda vardır Baştaki zihniyet değişmediği sürece kimin gidip kimin kaldığının bir önemi yoktur

Ağır ol. Hagi başka.Adam diyor ki Hagi Galatasaray'ı dolandırdı.Hagi dediği tarihimizin en büyük efsanelerinden. Karalama başka şey.Elinde kanıt var mı yok?Alealede defol git, dolandırıcı gibi ithamlar edilecek adam değil.Herkes ağır olsun.

Hagide Allah vergisi bir yetenek vardi ve o yeteneklerini sergilemesi icin güzel bir ortam vardi,hem kendisi kazandi hem Galatasaray,Türk futbolcularin aylarca maas almadigi dönemde kendisi mac basina 60000dollar arti garanti para aliyordu,aldigi paralarin hakkini verdi ama teknik direktörlügü temiz degil.

Hagide Allah vergisi bir yetenek vardi ve o yeteneklerini sergilemesi icin güzel bir ortam vardi,hem kendisi kazandi hem Galatasaray,Türk futbolcularin aylarca maas almadigi dönemde kendisi mac basina 60000dollar arti garanti para aliyordu,aldigi paralarin hakkini verdi ama teknik direktörlügü temiz degil.

Teknik direktörlüğü kötüdür.Tercihleri futbol görüşü kötüdür.Hagi'nin malikaneleri var ülkesinde.Parayı düşünecek durumda değil.Galatasaray'ı dolandıracak bir adam değil.En büyük efsanemizi mundar etmeyelim kardeşim.Rica ediyorum.

Stancu kötü futbolcu degil ama Stancu parasina Cenk arti Emenike alinabilirdi,sucun büyügü transferi Hagiye göre yapan yönetimde.

Teknik direktörlüğü kötüdür.Tercihleri futbol görüşü kötüdür.Hagi'nin malikaneleri var ülkesinde.Parayı düşünecek durumda değil.Galatasaray'ı dolandıracak bir adam değil.En büyük efsanemizi mundar etmeyelim kardeşim.Rica ediyorum.

Tamam kardesim,insallah ben yaniliyorumdur,pek sanmasamda

Culio'yu hiç bir allahın kulu gönderemez bu takımdan takımın orta sahasının tek kaliteli oyuncusu yollarlarsa hakikatten gerizekalı bu yönetim

Üst Alt