Tam 15 futbolcu gidecek! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tam 15 futbolcu gidecek!

Cevap: Tam 15 futbolcu gidecek!

herkes takmış Culio'ya ne yapsın 15 gol 20 asistmi yapsın önce adamın mevkisini öğrenin adam Emre belözoğlu'nun oynadığı yer olan defans ofans bağlantısını kuran orta 3'lünün ortasında oynuyor.Emre çokmu gol atıyor ama takımın kilit oyuncusu hatta milli takımın en önemli oyuncularından.Culio sezon başından beri transfer nöbetlerinde B2B isteyen siz değilmisiniz alın size B2B allahtan belanızımı istiyosunuz.Bu adam mücadelemi etmemiş kötü işlermi yapmış ne yapmış bu adam ? Barış,Ayhan,Sarp yerine Atletico Madrid'e elendiğimiz maçta Culio olsaydı o sene kupayı almıştık.Culio'yu gönderen salaktır futbol cahilidir bu kadar diyorum.Çok sinirlendim modlardan özür diliyorum ama Culio'ya söylenen laflar beni şoke etti bizim taraftar profilimiz böyleyse iyi oyuncuyla kötü oyuncuyu ayıramıyor mevkisinin gereğini düşünmeyip o oyuncudan 15 gol 20 asist bekliyor anlıyamıyorum Hakan Balta biyerlerini kaldırmaz koşmaya üşenir Culio açığını kapatır ardından hemen hücüma destek verir 90 dk inanılmaz mücadele eder en çok koşanlardan biri olur ama anlıyamıyorumki servet'den ayhan barış gibi adamlardan fazla eleştiriliyor.Arkadaş BAM 3'lüsünü izleye izliye beyniniz erezyonamı uğradı sizin size Barış,Ayhan, Mustafa Sarp gibi oyuncular müstahak

Hiç şaşırmadım zaten böyle olması gerekiyordu.

Ali turanı yolayıp Ali tandoğanı alır bunlar böylece kadroda büyük revizyon olur!.

Neill, Stancu, Culio, Ufuk, Gökhan Zan, Caglar,Sabri kalmasini istedigim oyuncular. Gerisi nereye giderse gitsin.

keşke haberci alınırken okuma-yazma bilmek dışındaki vasıflara da baksalar

en azından spor muhabiri spordan anlasa mesela

daha destekli yalan söyleyebilir mesela...

Ayhan, Mustafa Sarp, Hakan Balta, Zapata gibi oyuncuların satış listesine koyulması falan

güzel kafayla yazılmış...

Herkezi anlarimda GÖKHANMI ????????????????????????

stoperlerin hepsi yabanci olamayacagina göre biri kalsin. Gökhan Zan'nin kalitesine Servet'den daha cok güveniyorum. istedigi kadar iyi savunmaci olsun. sacma sapan uzun toplari auta atan bir oyuncu istemiyorum artik (servet). Gökhan Zan'nin en azindan ayagi iyi. Insallah bir daha uzun süreli sakatlik yasamaz.

Gökhanin febe macinda zapataya geri verdigi riskli pas biraz daha yavas olsaydi görürdüm ben sizi servetle kiyasladiginiz adami :D

stoperlerin hepsi yabanci olamayacagina göre biri kalsin. Gökhan Zan'nin kalitesine Servet'den daha cok güveniyorum. istedigi kadar iyi savunmaci olsun. sacma sapan uzun toplari auta atan bir oyuncu istemiyorum artik (servet). Gökhan Zan'nin en azindan ayagi iyi. Insallah bir daha uzun süreli sakatlik yasamaz.

önce bir 3 maç üst üste maça çıksın da sonra iyi mi kötü mü diye değerlendiririz ,taraftar unutmuş yine yatalak hallerini

Haber sıkma portakal suyuda

Bi an için inanayım diyorum

15 futbolcu sayıyorlar,15...

Ama içlerinde Sabri yok,yetenek felan hikaye bu dünyada süratli olcaksın,bulunmaz hint kumaşı olan o.

Barcanın kadrosundan 15 oyuncu gidecek deseler,kalemin şaşar Messi yazarsın belki

Sabri'nin yollanmasına niye bu kadar taktınız anlamadım ???

Stancu ile Culio durmalı.

Balta, Sarp, Ayhan, Gökhan Zan, yollanabiliyorsa Servet, Zapata, Serkan Kurtuluş, Aydın, Barış, Ufuk ve Aykut yollansın yeter.

Gitmek istiyorlarsa Neill, Kewell ve Arda da gidebilir. Baros, Kazım, Culio, Stancu, Sabri kesinlikle kalmalı bu takımda.

Sabri'nin yollanmasına niye bu kadar taktınız anlamadım ???

Stancu ile Culio durmalı.

Balta, Sarp, Ayhan, Gökhan Zan, yollanabiliyorsa Servet, Zapata, Serkan Kurtuluş, Aydın, Barış, Ufuk ve Aykut yollansın yeter.

Gitmek istiyorlarsa Neill, Kewell ve Arda da gidebilir. Baros, Kazım, Culio, Stancu, Sabri kesinlikle kalmalı bu takımda.

Futbolculuğunu beğenmiyorum ondan

Servet

H.Balta

Barış

Ayhan

Sarp

Aydın

G.Zan

Zapata

Aykut

Ufuk

Kewell

Stancu

Insua

Arda

Neill (gitmek isterse)

Kewell

Neill

İnsua

+1 boş kontenjan

Yukarıdakilere tazminat ödemek zorunda kalmayacağız.4 yabancı oyuncuda yeterli olacaktır.(Kaleci-Stoper-Orta saha-Sol kanat)

Servet:Sat

Arda: Sat

Hakan Balta: Sat

Bunlardan da asgari 15 milyon avro gelir edilir.

Gökhan Zan

Barış Özbek

Sözleşmeleri bitiyor.Para ödemek zorunda değiliz.

Aydın Yılmaz

Mustafa Sarp

Ayhan Akman

Aykut Erçetin

Serkan Kurtuluş

Bunlarada anlaşarak toplam en fazla 3 milyon avro ödenir yollanır.

Transfer sezonuna 10-12 milyon avro ek gelirle başlarız.4 yabancı+5 kaliteli yerli yeterli olacaktır.Bunların maliyetide taş çatlasa 40 milyona avro eder.10 milyon avro gibide bir ek gelri olacak kulübün kasasndan da 30 milyon avro gibi para çıkar buda çok büyük bir mevla değil.Zaten her yıl ona yakın paralar harcanıyor.

Önce yeni yönetim yeni hoca

Sonra

Balta

Sarp

Barış

Ayhan

Sabri

Aykut

Ufuk

Aydın

Cana