Tamer İpekgül 'ün Y. Zelanda macerası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tamer İpekgül 'ün Y. Zelanda macerası

Sevgili adminlerimizden biri olan Tamer İpekgül arkadaşımız, öğrenimi dolayısıyla Y.Zelanda 'ya gitmek üzere bugün öğlen yola çıkmıştır.

Kendisinin aktarmalar sonrasında yarın öğleden sonra Y.Zelanda 'ya varması beklenmetedir.

6 ay kadar bir süre kendisi forumumuza Y.Zelanda 'dan katılacak ve Galatasaray 'ı dünyanın bir diğer ucunda temsil etmeye devam edecektir.

İyi temennilerimiz onunla olacaktır.:) (Haka dansı öğrenmeden gelme sakın :D)

Cevap: Tamer İpekgül 'e iyi yolculuklar, Zelanda 'da başarılar

Şu sıralarda Dubai'de havaalanında bekliyor olması lazım. Sorunsuz bir şekilde Zelanda'ya gidip hayırlısıyla dil eğitimini tamamlaması dileğiyle...

Tamer dünyanın bir ucunda ben diğer ucunda :)

Kolay gelsin uyum sürecini çabuk aşarsın umarım. Gelen pasları doğru değerlendirmek çok önemli yoksa hemen balon derler, pardon orası Türkiye değil..

bu arada Haka öğrenmeden gelme :D

YouTube - The Best Haka

kimse duramaz valla karşında

Yarın manşetlere çıkar :D Tamer .... oyuncuyu bitirmeye gitti :D

Tamer iyi yolculuklar umarım herşey istediğin gibi olur orda bana gelirken Bumerang getir :p

Burası nereside Yeni Zelandayı sormayacam...:p

Adam takır takır cevabını verir yoksa...

Şaka bir yana Tamer Eğitiminde başarılar...:)

Kolay gelsin Tamer'ciğim. Birkaç gün sonra senden ilk ayrıntıları alırız artık...

Hayırlı yolculuklar Tamer'im. Geleceğin için attığın bu büyük adımda başarılar dilerim.

Tamer Dostum'a öncelikle iyi yolculuklar,sonrasında da kendisine başarılar diliyorum.

Üst Alt