taner karaman ve benzeri tiplemeler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Taner KARAMAN lavugu ve benzeri tiplerden sıkıldık artık bunlara bu tarz insanlara hem camia hemde taraftar olarak tepki koymanın vakti gelmedimi arkadaslar

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aspor da sonsayfa isimli programa çıkan bir lavuk her gün bizim takıma giydiriyor

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Taner Karaman baya aptal yerine koyuyor insanlari. Pepe'yi 37 yasinda bile 10 milyon euro'ya satabilirsin Cin'e diyor. Peki bu Cin kulupleri enayi mi simdi beles olan Pepe'yi almiyorlarda 37 yasinda alacak? ?

DD5C9x9W0AAkuSc.jpg

DD5C-5uXUAApeRs.jpg

Ben bu çocugu galatasaraylı olarak görürdüm.Son 3-4 aydır takip etmiyorum.Çok mu sallıyor ? Sallıyorsada Galatasaraylı olamaz mı.Sonuçta forumda Galatasaraylı oldugunu iddia edip, kombine alan insanlara hakaret edenler var.Demek olabiliyor böyle şeyler..

Hayatımda bir kere bile maç haricinde Aspor seyretmediğim için tanımıyorum. Başında ve sonunda A olan kanalları genel olarak izlemiyorum. Emre'nin paylaştığı twitlere ise ne yazık ki katılıyorum. Gomis'e o paraları kim verse giderdi. Ortada başarı falan yok.

Üst Alt