Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldı


bokqw.jpgGalatasaraylılığını askıya aldı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Türk Telekom" Arena açılışında yaşananlardan sonra Galatasaraylılığını askıya aldığını söyledi.Başbakan'ın o protestoları hak etmediğini söyleyen Yıldız, "Bir Galatasaraylı olarak evde de çocuklarımızla konuştuk. Şu anda Galatasaraylı değiliz." dedi.Bünyan, Pınarbaşı, Sızır ve Çamardı hidroelektrik santrallerinin,Kayserive Civarı Elektrik Dağıtım AŞ'ye devri törenine katılan Yıldız, gazetecilerin sorularını cevapladı.Türk TelekomArena Stadı'nın açılışında Galatasaraylı bazı taraftarların Başbakan'ı protesto etmesinin aktarılması üzerine Yıldız, "Cumartesi gününe kadar Galatasaraylıydım ama ilişkilerimi gözden geçiriyorum." dedi.Başbakan'a yapılan protestoları Galatasaray'a ve Galatasaraylılara yakıştıramadığını dile getiren Yıldız, Galatasaray'ın bunu onaracağını belirtti. Yıldız, "Yani şu anda Galatasaraylı değil misiniz?" soruna, "Şu anda askıya almış izliyorum. Şu anda başka takıma geçmedim." cevabını verdi.REKABET KURULU KARARIRekabet Kurulu'nun elektrik dağıtım özelleştirmelerine ilişkin kararıyla ilgili değerlendirmelerde de bulunan Enerji Bakanı Yıldız, Kurul'un kararlarına kayıtsız kalamayacaklarını söyledi. Kararı, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ve Maliye Bakanlığı ile beraber değerlendirip gereklerinin yerine getirileceklerini vurgulayan Yıldız, Venezuela'da da petrol başlıklı ilişkilere önem verdiklerini ifade etti.kaynak : Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldıArkadaşlar şuan çok büyük bir üzüntü içindeyim. EN ÖNEMLİ TARAFTARLARIMIZDAN BİRİNİ KAYBETTİK.Tipe bak çay demle derler ya. Buna çay bile demlenmez. RTE yalakası..:mad:
 
Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldıSenin Galatasaraylılığına çok da ihtiyacımız var sanki...
 
Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldıNe büyük kayıp.Biri galatasaraylılığını askıya alır,biri dondurur.Ne biçim insanlar ya.
 
Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldıZaten gerçek Galatasaray'lı değilmiş ki. Öyle askıya almak, takım değiştirmek gibi şeyler olmaz gerçek taraftarlarda.
 
Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldıha takım değiştirmişsin ha tuttuğun takımı askıya almışsın (nasıl oluyorsa? ) her türlü iki işten birini yapan dönektir.
 
Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldıTaner yıldız adlı bi üyemiz yokmuydu ya forumda? o sandım ilk başta üzülüyordum ki gereksiz bi insan olduğunu gördüm.

bir de "şu anda başka takıma geçmedik" demiş :asd:
 
Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldıSiyasete girmek istemiyorum ama RTE'ye acımaya başladım. Nedenini boş verin.
 
Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldıFenerbahçeli millet vekili söylenmesi gerekeni söylemiş bu konuda.

ince, bazı bakanların, "galatasaraylılıklarını askıya aldıklarına" yönelik açıklamalarının sorulmasına, "ben fenerbahçeliyim. galatasaraylı olsaydım çok mutlu olurdum" karşılığını verdi.
 
Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldıbkz. fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış.bkz. gâvura kızıp oruç bozmak.
 
Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldı:D :D Tüh ya Galatasaraylı arkadaşlarım çok üzüldü. Bakan Galatasaraylılığını askıya almış. :eek:
 
Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldıbu da moda oldu.oyle hemen galatasaraylilik askiya alinip dondurma diye bir sey olur mu yaa..
 
Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldıŞu zihniyetteki insanlara karşılık olarak yorum yapmak bile hata.Galatasaraylılığını dondurmuşmuş.Koy derin dondurucuyada bozulmasın.Ne olurki sen dondursan ,Hıncal dondursa,30.000.000 - 2
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt