Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldı

Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldı

Bende birşeyler yazacaktım, ama siyasete mecbur girecek. Siyaset konuşmalarından nefret ederim !

Yani çokta önemliydi. Herkes afedersiniz ama yağcılık yapalım peşinde. Çoğu kişi bunu başarı ile gerçekleştiriyor. Galatasaray bu olaylara alet edilmiştir.

haydi hep beraber açlık grevi yapalım bu adamı tekrar aramıza kazandırmamız gerekir!

Galatasaraylılara benzinin litresi 20 lira, doğalgaz %100 zamlı açıklaması da yapar bu yarın...

Utanmasalar AKPspor diye takım çıkartacaklar :D Stadı falanda ona verecekler ne bu hırs ne bu savaş iyi olmuş bir pislikten daha kurtulduk hadi Gökmen Özdenak Sıra sende hadi kocum askıya al sen yeterki... Askıyı ben alacam :D

Enerji bakanı Taner Yıldızın TT Arena açılışında yaşananlardan dolayı Galatasaraylılığını ailesi ile de görüşerek askıya alması, Antalyaspor maçı öncesi Hagi'yi kara kara düşündürüyor...

-Zaytungdan alıntı-

:asd:

Vah vah vahhhh, nasıl üzüldüm. Yazık vallahi bunlara. Ne hale getirdiler adamcağızı, yemeden içmeden de kesilmiştir. Sadrazamın sol kolları.

Offff ben cok sinirliyim herhalde. Hayir ya ne icin surekli øzurler diliyoruz. Galatasay taraftari sonucta yanlistir dogrudur protesto etmis ama bunu yapan Galatasaray taraftari. Eger bøyle bize hayir yapmislar gibi gøsterilcekse ben gercekten kendi adima istemiyorum o stadi. Eger bunun bedeli taraftari satmaksa ( yok tespit edilecekmis de mismis ) surekli øzurler dilemekse, ølmus bir insani aciz gøstermekse ( sonucta Canaydin øyle durduysa bile kendi icin durmamis o insanlarin karsisinda Galatasaray icin durmus ) ben istemiyorum o stadi. Eger bunun bedelini bøyle ødeyeceksek ødemeyelim alsinlar stadlarini.

Edit: Protestoyu onaylamiyorum fakat olan olmustur bu kadar buyutmenin mantigi yok, sonucta uzaylilar yapmadi o protestoyu Galatasaray taraftari yapti.

Hos bir gøruntu degildi uzgunuz de tamam yok øzurler, kamera arastirmalari, poffffffffffffffffffff.

Yazik gercekten yazik. Ølmus insani aciz gibi gøsterip bunun uzerinden prim yapmaya izin veriyorsa Adnan Polat gercekten yazik.

Gayet hoş bir görüntüydü. Kim bizim adımıza özür diliyorsa, I'm all into girs.

taner3.jpg

galatasaylılığını askıya almış şakamı bu ya bide çıkıp bunu açıklamışmı?İyide bize ne birilerine yaranmak için yaptığı ortada tipten kaybediyor zaten.

Üst Alt