tanguy ndombele & houssem auoar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tanguy ndombele & houssem auoar

Güler misin aglar misin :D Su adamlari ciddiye alip ahkam kesenler oluyor bir de. Fernando ya vasifsiz düz eleman diyorlardi TV de.. Daha ötesi var mi.
Asıl o konuşanların hiçbir vasfı yok maçların siyah beyaz yayınladığı zamandan kalmış adamlar :D
Aha bak mesela bu herif. Bunak mı ne.

1627830ad21de9ffef3892cfe312f121.jpg

sent via GSC

Lyon bu sene Man City ve PSG'ye karsi galibiyet aldiysa, hatta iki macta Man City'e yenilmediyse, hatta Barcelona eslesmesinde rakibini ciddi manada zorlayacaksa bunun sebebi bu orta sahadir

Tottenham kulüp rekoru kırarak, Lyon’un orta saha oyuncusu Tanguy Ndombele’yi 65M£ karşılığında kadrosuna kattı. (SKY Sports)

Bu kıtaya hiçbir zaman yolu düşmeyecek adamlar. Gelseler de verecekleri katkı şaibeli. Bugün Beijing'de çalışan ve bu oyuncuları milyonluk yapan Bruno Genesio'yu getirirsek daha ivedi bir şekilde sonuca ulaşabiliriz. Yıllığı 7 milyondan, bu seviyeye getirebileceğin en iyi santraforu getirip 10 gol attıramayan adamlara daha fazla asset ikram etmenin lüzumu yok. Üstteki vidayı kaldırmadan alttakileri yerinden oynatamazsın.

Ndombele muthis 1 oyuncu, boyle bir oyuncu bulmak icin fransa ikinci ligine yonelmemiz lazim. Ndombele, Ferland Mendy, Karl Toko Ekambi, Cyprien ornekleri var.
Iki yil once yaptigim yorum.

- Mourinho ManU doneminde Pogba ile sorunu vardi simdi de Ndombele ile anlasamiyor tuhaf bir teknik adam. Son haberlere gore Barcelona ilgileniyor.

- Mendy sezon basinda 49 milyon karsiliginda Real Madrid'e transfer oldu.

- Karl Toko Ekambi ise Lyon'da bu sezon kiralik oynuyordu Lyon satin alma opsiyon hakkini kullandi. Toplam maliyeti 15.5m.

- Cyprien hala Nice'de oynuyor, sakatligindan sonra takip etmedigim icin son durumu nasil bilmiyorum ama o donem fransa liginde iyi isler yapiyordu.

Fransa ikinci ligi yetenek kayniyor, Bundesliga takimlari fransa ligue 1 ve 2'yi takip ediyorlar. Ibrahima Konate, Mukiele, Mateta, Gbamin, Roussillon, Marcus Thuram, Plea ve daha bir cok isim var. Bizim scout ekibi uyumaya devam etsin. Luyindama ve Marcao'dan once en son yaptigimiz scout transferini hatirlayamiyorum bile.

Iki yil once yaptigim yorum.

- Mourinho ManU doneminde Pogba ile sorunu vardi simdi de Ndombele ile anlasamiyor tuhaf bir teknik adam. Son haberlere gore Barcelona ilgileniyor.

- Mendy sezon basinda 49 milyon karsiliginda Real Madrid'e transfer oldu.

- Karl Toko Ekambi ise Lyon'da bu sezon kiralik oynuyordu Lyon satin alma opsiyon hakkini kullandi. Toplam maliyeti 15.5m.

- Cyprien hala Nice'de oynuyor, sakatligindan sonra takip etmedigim icin son durumu nasil bilmiyorum ama o donem fransa liginde iyi isler yapiyordu.

Fransa ikinci ligi yetenek kayniyor, Bundesliga takimlari fransa ligue 1 ve 2'yi takip ediyorlar. Ibrahima Konate, Mukiele, Mateta, Gbamin, Roussillon, Marcus Thuram, Plea ve daha bir cok isim var. Bizim scout ekibi uyumaya devam etsin. Luyindama ve Marcao'dan once en son yaptigimiz scout transferini hatirlayamiyorum bile.

Kiralasak güzel olurd'

Üst Alt