Tanju Çolak:Arda yıldız değil


tanju_E0GZP.jpg


Eski milli futbolcu, Avrupa gol kralı ve Altın Ayakkabı ödüllü Tanju Çolak, Galatasaray kaptanı Arda Turan hakkında "Herkes yıldız diyor, bana göre yıldız değil" dedi.Aydın'ın Didim ilçesinde Aytepe Spor Tesisleri'nde ilçe protokol ve emniyet mensupları ile maç yapan Çolak, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çolak, bir gazetecinin "Galatasaray'ın durumu ne olur" sorusuna, Galatasaray'ın ligde 8. veya 10. olacağını tahmin ettiğini, Arda'nın ise çok iyi sporcu olduğunu ama yıldız olamadığını iddia etti.Galatasaray'ı tuttuğunu söyleyen Çolak, "Kupada da işi zor, kolay değil, çünkü Gaziantepspor'u atlasa bile Beşiktaş'a karşı kazanması zor. Sadece mücadele etmekle futbol olmuyor, kazanmak kolay değil. Rakipleri güçlü, Beşiktaş'ta yıldızlar topluluğu var, Gaziantepspor takımı da hakikaten iyi futbol oynuyor. Ama Galatasaray iyi futbol oynamıyor" diye konuştu.Galatasaray'da Arda'nın oynayıp oynamadığının belli olmadığını belirten Çolak, "Herkes Arda için yıldız diyor ama bana göre yıldız değil. Galatasaray'da yıldız göremiyorum, bunun için biz Galatasaraylılar çok üzülüyoruz ama yapacağımız bir şey yok" dedi.Galatasaray'da sonuca ve skora gidecek oyuncunun olmadığını dile getiren Çolak, kulübün iyi bir yönetiminin bulunmadığını ve şu anki takımın Galatasaray'a yakışmadığını ifade etti.Kendi adını verdiği futbol akademisinin 10 farklı yerde hizmet verdiğini belirten Çolak, "Kıbrıs, Mersin, Samsun, Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere toplam 10 farklı yerde Tanju Çolak Futbol Akademisi var. Pazartesi gününden itibaren de Didim'deki akademi sömestr tatili boyunca 15 gün faaliyet gösterecek" diye konuştu.Didim'de 2 aydır çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Tanju Çolak, "Bu süre zarfında burada yeni dostluklar edindik. Emniyet müdürümüz, jandarma komutanımız ve ticaret odası başkanımızı kırmadık. Sosyal faaliyet olarak beraber spor yapmak istedik. Burada sosyal faaliyetleri geliştirmek amacıyla 15 günde bir araya gelip maçlar yapacağız, spor yapacağız" dedi.
 
Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değilBu Mercedes kaçakçısı herifin durmadan bu lafı söylemesinin nedeni nedir acaba? Her sene 10 kez böyle röportaj veriyor.
 
Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değilya bırakın bu dalavereciyi gündeme gelmek icin ardaya laf atanlardan biri daha beleşci golcü...
 
Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değilParalı golcü var mı yahu...

Beleş golcü ne demek...

Bedavayamı atıyor golleri...

Başkaları para verip mi atıyor...

Beleş golcü...:asd:

Hemde boş beleş...:)
 
Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değil6. Geleneksel Tanju Çolak Arda yıldız değil açıklama şenliklerine hoş geldiniz.
 
Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değilEğer bi adam 1 senedir maç oynamıyorsa ona yıldız diyemezsiniz arkadaş,Tanju haklıdır.
 
Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değilTamam da her röpörtajında Arda yıldız dersen gına gelir artık.Arda zaten ben takım oyuncusuyum dedi.Uzatmanın alemi yok.Arda,Baros,Neill,Cana,Kewell gibi oyuncular olsa zaten bugün bunları tartışmazdık.
 
Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değilHer 3 ayda bir aynı şeyi söylüyor. Tanju'nun gözünde yıldız olması için Hülya Avşar ile yatmak araba kaçakçılığı yapmak gerekiyor.
 
Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değilarda bence kendini ispatlamıstır. milli maclar bunun örnegidir..yıldız dediğin adamın belli bir sürekliliği vardır...

bi standardı vardı ve en kötü maçında bile iyidir...

öyle saman alevi gibi parlayıp sönen adam yıldız olamaz...

ama bu yetenekli olduğu gerçeğini de değiştiremez...

her şey onun elinde...

bazı şeyleri iyi düşünüp herşeyiyle kendini futbola vermeli...

yoksa değil yıldız futbolcu olmak, iyi futbolcu vasfını bile kaybedebilir...
 
Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değilyıldız dediğin adamın belli bir sürekliliği vardır...

bi standardı vardı ve en kötü maçında bile iyidir...

öyle saman alevi gibi parlayıp sönen adam yıldız olamaz...

ama bu yetenekli olduğu gerçeğini de değiştiremez...

her şey onun elinde...

bazı şeyleri iyi düşünüp herşeyiyle kendini futbola vermeli...

yoksa değil yıldız futbolcu olmak, iyi futbolcu vasfını bile kaybedebilir...ozaman robbende kakada yıldız degil. ne alaka sakatlanınca iyi furbolcu olunmuyoymuş. bu adam bildigim sadece bu sene uzun ara sakatlandı önceden böle bi uzun ara sakatlıgı yoktu..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt