Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya"

Cevap: Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya"

[video=youtube;dcAyMXMyhrs]https://www.youtube.com/watch?v=dcAyMXMyhrs[/video]

tanjuyu pek sevmem fakat rıdvana iyi şeyler söylemiş

reha muhtarında bı yazısı vardı carvahal ve rıdvan hakkında oda muthiş

Medya gücümüz çok zayıf.

Tv ekranlarında GÖkmen gibi bir mal,

Gazetelerin baş sayfalarında da Hıncal gibi bir ahmak varken,

Şikeciler rahat rahat at koşturur bu ülkede..

adam kan düşmanı beyler normal böyle konuşması daha önce de baya eleştirmişti

Sporx TV - Tanju Çolak'tan Rıdvan Dilmen'e eleştiri video - Tanju Çolak, Röportaj, Rıdvan Dilmen

Bak burda da belirtmiş. Tanju'yu tek sinir eden "Ben objektifim diyip, taraflı konuşmaları." Bence gayet de haklı.

Hani Tanju belki rıdvana çekememezlikten dolayı böyle eleştri yapabilir dicen ama Tanju ile rıdvanın kariyerleri arasında dağlar var. Ne gibi bi çekememezlik olabilir ki..

Tanju ağzına sağlık. Aslına bakarsak Tanju' nun konuşma tarzı biraz daha derli toplu olsa şu anki yorumcuların hepsinden daha iyi yorumlar yapar. Ancak şöylede bir durum varki doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Bu kadar fener yalakası medya mensubunun arasında varlığını sürdürebilmesi için ne yazıkki Gökmen gibi falan olmak gerekiyor. Bu arada dün akşam GSTV de izlediğim yanlış hatırlamıyorsam Futbol Analiz programında Levent Tüzemen' de çok sağlam laflar çaktı özellikle volkan babacan' a. İzlemediyseniz muhakkak biryerlerden izleyin derim.

20 yaşındayım Rıdvan'ı izleyemedim. Ama izleyen tanıdıklarımın anlattığı kadar, sadece seri ve hızlı bir topçuymuş.

Rıdvan denince sakatlık ve saç-sakal modeli gelirdi aklımıza diyorlar. Başka bir özelliği yokmuş yani :)
az çok seyrettim rıdvanı. Futbolcuykende lakabı şeytandı. Bu lakabı boşuna haketmediğini hergeçen gün gösteriyor. Rıdvan objetktifim maskesi altında kimbilir ne şeytanlıklar planlıyordur.

Tanju´nun dislanmasinin sebebi nedir? Gercekten merak ediyorum.

Futbolculuk döneminin rantlarini yiyemeyen tek isim Türkiye´de.

Hülya Avsar´la yasadigi ask mi? Sivri dilli olmasi mi? Nedir?

Sansal Buyuka - Erman Toroglu - Tanju Colak.. ucune program yaptircan..

lakabi Seytan olan bi adamdan ne bekliyorsunuz? Seytan ula Seytan? nedemek la? Seytan haci dahasi varmi..

Tanju ağzına sağlık. Aslına bakarsak Tanju' nun konuşma tarzı biraz daha derli toplu olsa şu anki yorumcuların hepsinden daha iyi yorumlar yapar. Ancak şöylede bir durum varki doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Bu kadar fener yalakası medya mensubunun arasında varlığını sürdürebilmesi için ne yazıkki Gökmen gibi falan olmak gerekiyor. Bu arada dün akşam GSTV de izlediğim yanlış hatırlamıyorsam Futbol Analiz programında Levent Tüzemen' de çok sağlam laflar çaktı özellikle volkan babacan' a. İzlemediyseniz muhakkak biryerlerden izleyin derim.

tanju aslına bakarsanız adam filan değildir. bakmayın rıdvan'a sallamış hoşumuza gitmiş ama gerçekleri söylemiş. gerçi rıdvan'la eski dostlukları olsa söylemezdi ayrı mesele. medyada galatasaray'ın haklarını savunan tek yazar/yorumcu levent tüzemen'dir.

galatasaraylı kimliğiyle yorum yapanları bir düşünün. hıncal uluç, gökmen özdenak, osman şenher, osman tamburacı... off offfff... tv8 ve ntv'de zaten galatasaraylı yorumcu yok. biraz ümit aktan onun da ratingi belli. ne çekiyorsak galatasaraylı olduğunu iddia edenlerden çekiyoruz.

Ahahhaha :D

Tanju: Galatasaray mı küme düşürmüş o takımı?

Ortadaki herif: :SS: ben aynı fikirde olduğumu söylemedim :SS:

:asd:

Üst Alt