Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya"

Muslera'nın penaltı kullanmasını eleştiren Rıdvan Dilmen'e Tanju Çolak yorumu.

trt3 - Yildiz.tv / Nar.tv - Tv izle, dizi izle, film izle, Canli izle

______

Bu yorum kavga çıkartır...

Siirtspor Kulübü Başkanı ve futbol adamı Tanju Çolak, Dilmen'in Manisa maçında kaleci Muslera'nın penaltı eleştirisine yanıt verdi.

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Siirtspor'un başkanı Tanju Çolak, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'i çok ağır eleştirdi.

Çolak, Rıdvan Dilmen'in Galatasaray - Manisa maçını yorumlarken yaptığı, "Kaleci Muslera'ya penaltı attırmasını Fatih Terim'e yakıştıramadım" açıklamasını çok ağır ifadelerle eleştirdi.

Tanju Çolak, "Rıdvan cok biliyor. Kimin penaltı atacagindan kime ne? O maçı yorumlasın sadece. Muslera futbolcu degil mi. Atar, sanane" diye konuştu.

Rıdvan Dilmen'in taraf olduğunu savunan ve Fenerbahçeli kimliğinden kurtulamadığını iddia eden Çolak, "Rıdvan artık taraf olmustur. Fenerbahçe'nin tarafı olmustur. Objektif yorumculuk yapamıyor artik. Daha önce kendisi de söylemişti. bırakacaım yorumculuğu diye . Objektif olamıyorum dedi. Niye bırakmadın. Birak madem öyle. Rıdvan Türk futboluna ne vermiştir ki" dedi.

m.milliyet.com.tr

Tanju Çolaktan Rıdvana Bomba Sözler

TRT yayınlanan golcü programında şike ,musleranın penaltı pozısyonları hakkında rıdvan dılmenın yaptıgı yorumlara tanju colaktan agır sözler geldi

rıdvanamı kalmıs etık degerler,

fatıh terim gereken cevapları vermisştır kamuoyuna,

rıdvan nedense sankı futbol yorumcusu gıbı çıkıp konusuyor,

o futbol yorumcusu degıldır sadece fenerın taraftarlıgını yapıyor

şike olaylarında gidip federasyonla konusuyor

gidiyor aziz yıldırım mesajları söyluyor ekranlarda

gelsın burda konussun bıraksın taraftarlıgı

yapacaksada fenerbahce spıkerlıgi yapsın

bunları duymanızı istedım renktaslar

Cevap: Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya"

Rıdvan Türk futboluna ne vermiştir diyor Tanju. Hakkaten ne verdi, kocaman bir HİÇ.

-Rıdvan çok biliyor ya

-Rıdvan her maçı fener gözüyle izliyor

güzel demiş :D

Y-A-R-D-I-R-M-I-Ş

Rıdvan'ı objektif sananlara da ayarı vermiş

Canlı izledim harika laflar soktu...

Muslera dağdan mı geldi de atamaz dedi...:D

Tanju Kral'dır yahu...:)

en güzel suydu rıdvan kımde buraya getırıyorsun sözlerını diyor yöneticiye

eskisi gibi bilgiye ulaşmak zor değil Rıdvan'ı çok büyük oyuncu falan zannedenler açsın baksın biraz kaç maça cıkmış fenerde adamın futbol hayatı sakat geçti gerçekten bir şey vermedi Türk futboluna Rıdvan'ın oynadığı maç kadar Tanju'nun Hakan'ın golü var

Ridvan türk futboluna harbiden ne kazandirdi ya ?

dönemin ezik bir futbolcusuydu sadece, milli takimdada is yapmadi..

Tanju hakli

eskisi gibi bilgiye ulaşmak zor değil Rıdvan'ı çok büyük oyuncu falan zannedenler açsın baksın biraz kaç maça cıkmış fenerde adamın futbol hayatı sakat geçti gerçekten bir şey vermedi Türk futboluna Rıdvan'ın oynadığı maç kadar Tanju'nun Hakan'ın golü var

medya faktörü ılah olcaksa tanju olmalı adam atmadıgı gol kalmamıs

20 yaşındayım Rıdvan'ı izleyemedim. Ama izleyen tanıdıklarımın anlattığı kadar, sadece seri ve hızlı bir topçuymuş.

Rıdvan denince sakatlık ve saç-sakal modeli gelirdi aklımıza diyorlar. Başka bir özelliği yokmuş yani :)

Üst Alt