Tanju Çolak'tan Bir Garip Açıklamalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanju Çolak'tan Bir Garip Açıklamalar

tanju hep isyan hep gözyaşı. onca başarının ardından yaşadığı kötü günler elbet kabullenilmesi zor olmalı ancak birkerede şu iğneyi kendisine batırsa iyi olacak.
tanjuya göre kendisini kimse sevmiyor(çünkü başarılarını çekemiyorlar) fenerede zorla gönderildi başına gelen ne varsa suçlusu başkaları.

Az dik dursaydin da sözün gecseydi. Yuvarlanıp durursan adam yerine konmazsın tâbi.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vallah futbolculugunu falan bilmem yasim itibari ile ama türk futbolunda Senol Günes ile beraber gördügüm en aglak kendini hep ve en fazla magdur gören adam Tanju Colak. Böyle tiplerden nefret ederim, hep baslarinda sucu ararlar. Dön bir aynaya bak ulan.

Ayrica kendisini cok itici buluyorum hem davranislari hem de karakter olarak.

berbat bir karakter..

çok iyi golcüydün.. gol attın alkışladık..

ama adam yerine konmak için gol atman değil, adam olman lazım.. ne bekliyorsun ki arkadaş.. gol kralısın diye herkes sana otomatik saygı mı duyacak :D

Vallah futbolculugunu falan bilmem yasim itibari ile ama türk futbolunda Senol Günes ile beraber gördügüm en aglak kendini hep ve en fazla magdur gören adam Tanju Colak. Böyle tiplerden nefret ederim, hep baslarinda sucu ararlar. Dön bir aynaya bak ulan.

Ayrica kendisini cok itici buluyorum hem davranislari hem de karakter olarak.

Senol Güneş'in corabı olamaz Tanju. Karakteri bozuk bunun. İyi kötü tartışılır Senol hocanın karakteri var.

başına gelen herşeyi başkasından biliyor falan dedim aklıma geldi yakında mercedes olayını fetöye bağlar. bu aralar bu tip şeyleri oraya ötelemek farz gibi bişey.

Üst Alt