Tanman: "Maxi Pereira'yı Galatasaray'a yakıştıramadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanman: "Maxi Pereira'yı Galatasaray'a yakıştıramadım"

valla kimin doğru söylediği belli değil belki de tanman transfer yapacaktı yönetim kurulu istemedi ondan istifa etti !! artık hiç kimseye güvenmiyorum

busefer de topu hamzaya atmis, yani hamza pereirayi veto etmis cünkü daha ileri gelecek diye, eh nerde ozaman o daha iyi olan futbolcular biyikli efende?

Bu ekonomik durum açmazı varken, transferlerle ilgili kararara çok kesin yargılarla yaklaşmak hatadır. Hocamı istemedi, Tanman'mı istedi, Yönetimmi kabul etmedi. Hepsi afaki kalıyor. Fakat Cüneyt Tanman'da ki bir şey çok rahatsız edici. Yönetim kurulu üyesi olarak spor yazarlığı yapıp, takımı eleştirecek, kimsede istifamı isteyemez diyecek. (Mehmet Helvacı 2) Cüneyt Tanman sen Alzheimer'mi geçirdin. Zira onca yıl kaptanlığını yaptığın Galatasaray'ın G'sini tanımıyor gibisin. Tek kelime. Defol git.

Şu durum bile kulüpte bir sürü yapısal sorunlar olduğunu gösteriyor. Yönetim kurulu seçilmiş. Yönetim kurulunu oluşturan başkan, görevlendirmeler, hedefler, anlayışlar üzerine üyelerle görüşmemiş, mütabık kalmamış. Şu kulup böyle amatörlükte dahi nasıl başarılı oluyor hayret.

Son düzenleme:
Doğru maxi pereirayı yakıştıramadı bize ama sabri ve tarık yeteneksizlerini yakıştırdın ama senin ben futbol bilginin içine ... Takımın futbolcusu değil yönetimi de evlatlarım düşüncesi ile çalışıyor.

Hamza biz yeterli gormesek de Turk futbolunda yer bulur, baskan biz yeterli bulmasak da Turk is dunyasinda yer bulur, ama bunun torpil bulmadan ne futbol dunyasinda ne de herhangi bir alanda is bulmasi mumkun degil. Keske futbolculugu doneminde her tekmege kafa uzatmasaydi diyecegim diger yandan cakalin onde gideni, bayrak tasiyani. Ulkenin de kulubun de onundeki en buyuk engel yaptigi is cop, karakteri copten de beter kokan bu tipler.

Duruma gore kivrilir, egrilir, bukulur, konum alir, arkadan vurur, kendi cikarindan baska bir sey dusunmez, her turlu pisligi yapar bu Cuneyt gibiler. Keske Fener'de oynasaydin, oraya yonetici olsaydin, ben seni oraya yakistiriyorum, kurbagali dereye en cok yakisacak insansin karakter olarak.

Son düzenleme:
Cüneyt Tanman cehennem oldu gitti artık onunla işimiz kalmadı da bu nedir abi? Adam söylüyor işte Hamza Hoca hiç sağ bek bakmayı düşünmemiş bile. Pereira'ya teklif bile yapmamışız yani. İlla koca sezon Sabri'nin kanadı otobana dönecek, biz hepimiz kahrolacağız ki hocanın aklı başına gelsin. Süper ya kulüp kulüp değil aile şirketi anasını satayım.

Çün*kü, eğer tek*nik di*rek*tö*rü*müz sağ bek arı*yor*sa, çok da*ha iyi*si*ni alır*dık! Ta*bii pa*ra*sı uy*gun*sa.

Bunu demek için mi yönetici seçildi bunlar? Parası uygunsa Messi'yi alırız demekten ne farkı var bu lafın?

Üst Alt