Tanman: "Maxi Pereira'yı Galatasaray'a yakıştıramadım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanman: "Maxi Pereira'yı Galatasaray'a yakıştıramadım"

Görevini bıraktığından beri Dursun ve Hamza'ya sataşıp sataşıp geri çekiliyor. Doğru bile olsa ayıp denen bir şey var. Bizden ayrılanın çenesine vuruyor. Gerçi bu görevdeyken de 4 saatte bir topluyordu gazetecileri.

Ayrıca şu kısım çok fena "Ama bu*lun*du*ğu*nuz yer*de, hem tek*nik ada*mı hem oyun*cu*la*rı ko*ru*mak ve par*lat*mak du*ru*mun*da*sı*nız*dır."

tamam suçlamazsın, sataşmazsın da elindeki adamları o süper, bu süper tüm yabancılar ölsün florya'dan selamlar diye boş gazlarsan sonu daha fena olur.

Sırf bizleri gıcık etmek için medya bu adamı kaale alıp röportaj yapıyo ve dur ulan şunları bi kızdırayım diyerek ikide bi bunun saçma sapalak röportajlarını önümüze koyuyorlar.Bıktık lan artık. Ulan sürekli ''cüneyt tanman sessizliğini bozdu'' '' merakla beklenen açıklamasını yaptı'' başlıklarını görüyorum sürekli yaa. Allah aşkına bu herif ne zaman sessizliğe gömülmüş de sessizliğini bozuyo anlamadım yemin ediyorum anlamadım yaa. Şu camianın efsanesi olduğu bilicinde olsaydı ki zerre kadar öyle olduğunu düşünmüyorum şu camiaya biraz sevgisi olsaydı çenesini keserdi. Ama yok abi adamın çenesi düşük bi kere susturamıyoruz. Senin efsaneliğin batsın ben izlemediğim futbolcuya bi daha zor efsane derim afedersin. 1999 öncesi Metin oktay hariç hiç bir futbolcuya saygım ve sevgim olmayacak ki 500 maça yaklaşan sabri bile ileride efsane olarak anılacağını adım gibi biliyorum.

Futbolcu olarak efsane olmus olabilir zamaninda ama orda birakcakti .
Sol bek futbolda aslinda okadar önemli degil diyen adam evinde oturup eski maclarini izlemeyle yetinmeliydi.
Kendim etim kendim buldum dünyasi. Efsaneydi, kestane oldu resmen.

Üst Alt