Taraflı Basındaki En Objektif Adam


radyosporda hafta içi her gün akşamları 10-12 arası yayın yapan şekip hazardır. Basında aziz yıldırımdan korkmadan yorum ender yayıncılardır. fenerbahçeli olmasına rağmen hangi takımı tuttuğu söylemese takımını anlayamayacağımız kadar objektifdir.takip etmek isteyen arkadaşlarımız için şu an yayındadır 107.2 de
 
Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif AdamRadyospor genel olarak iyi. Tabii ki sahibinden dolayı anti-Aziz'ci olmasının da gözümüzde bir artı yaratıyor olabilir ama Şekip Hazar olsun, o sabah çıkan adam olsun -fanatik fener'li ama şike sürecinde falan demediği kalmadı adamın- Sabri Ugan zaten dört dörtlük adam. (arada tweetlerimi okur sağolsun :D) Özgür Sancar gene işini en iyi yapan adamlardan. Bilgin Gökberk keza.Özetle Radyospor > Lig Radyo > NtvSpor RadyoLig Radyo'da Okay Karacan bonusu var. Onu da Radyospor'a alsalar müthiş olur.
 
Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif Adamsabahları çıkan barış ertül azize her program ayarını verir:D
 
Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif AdamBilgin Gökberk 'i tek geçerim. Futbola taktiksel anlamda biraz uzak olsa da tüpçü, inşaatçı gibisinden sürekli ayar veriyor.
 
Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif AdamBarış Ertül adamım benim ya. .lol.

Adam Fenerbahçe'li ama sanarsın Fener düşmanı. Dün Fener yendi iye bugün program yapmadı adam. .lol.
 
Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif AdamBen sürekli takip ettiklerimden Mehmet Demirkol'u beğeniyorum.. Şike olayında bile açık açık federasyonu eleştirdi.. Düşüründe demedi öyle böyle olmaz neyse sorgulayacaksın ya aklayacaksın ya sorgulayacaksın diye.. Onun dışında Metin Tekin fena değil, Bağış Erten'in yorumlarını beğeniyorum, Uğur Meleke çok sağlam, Bilgin Gökberk çok antipatik gelse de diyeceğini sakınmıyor, Ali Ece çok konuşsa da ve koyu BJKli olsa da sezarın hakkı sezara diyenlerden :yenieek:
 
Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif AdamBu arada merhaba Şekip Hazar. :ayatollah:

Bu yollara başvurmana gerek yok biz seviyoruz seni.
 
Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif AdamUğur Meleke, Mehmet Demirkol.Ayrıca Sergen'i de severim. En azından eyyamcı değil. Dobra adam :)
 
Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif Adamfutboldan gelmeyenler, futbolu çok daha seviyeli ve düzgün tartışıyor. demirkol ve meleke'yi severek okurum dinlerim. teknik taktik analiz açısından ise önder özen midir nedir o adam rıdvanı 5 kere cebine sokar çıkarır.
 
Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif Adamfutboldan gelmeyenler, futbolu çok daha seviyeli ve düzgün tartışıyor. demirkol ve meleke'yi severek okurum dinlerim. teknik taktik analiz açısından ise önder özen midir nedir o adam rıdvanı 5 kere cebine sokar çıkarır.Rıdvan habire sorup duruyor şu oyuncunun adı neydi,şu kimdi diye.Sen bileceksin senin işin spor yorumculuğu değil mi?
 
Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif AdamBu arada merhaba Şekip Hazar. :ayatollah:

Bu yollara başvurmana gerek yok biz seviyoruz seni.

foruma geldiğimden beri ne hakan baltalığım kaldı ne şekip hazarlığım :D :D şaka bi yana şekip abi iyidir mehmet demirkoluda çok severim ama gürcan bilgiç selçuk inan gs ye çay içmeye bile gelmez dedikten sonra tarafını çok net belli etti
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt