Taraftar kart alana forma hediye! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar kart alana forma hediye!

4883__taraftar_kart_wp2.jpg

Cevap: Taraftar kart alana forma hediye!

Bunun diğer gs-bonuslardan farkı ne geçen yıl çadırda kadının biri kart başvurusu yapıyordu bize de sordu öğrenciyiz dedik merak etmeyin gelecek sene öğrencilerde alabilecek dedi acaba bunu alabilir miyiz ?

Gs bonus var bende nasıl olcak şimdi taraftar kart mı oluyor hiç ayrıntılı bilgide yok

GS Bonus Taraftar Kart Sahaya Çıktı

GS Bonus kredi kartı alamayan ya da kredi kartı kullanmak istemeyen taraftarlarımızın sarı - kırmızı bütün ayrıcalıkları yaşayabilecekleri GS Bonus Taraftar Kart, Galatasaraylıların hizmetine sunuluyor.

GS Bonus Taraftar Kart’a sahip olmak çok kolay. “TARAFTAR” yazıp 5110’a SMS göndererek GS Bonus Taraftar Kart’a kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Ayrıca GS Bonus Taraftar Kart alan herkese orijinal 2010 - 2011 sezonu takım forması hediye!

GS Bonus Taraftar Kart ile size özel 1905 ile başlayan Galatasaray Taraftar numarasına sahip olarak Galatasaray dünyasının ayrıcalıklarına açılan kapının anahtarını ve Galatasaraylı kimliğini elde edersiniz.

GS Bonus Taraftar Kart ile Galatasaray’ın tüm iç saha maçlarında biletlerin satışa sunulduğu ilk 2 gün öncelikli bilet satın alma hakkına sahip olursunuz. Ayrıca önümüzdeki sezondan itibaren Biletix’ten aldığınız iç saha biletlerinde %10 bonus kazanırsınız.

GS Store’larda sürekli indirimlerden yararlanır, özel ürünlerde avantajlı ve öncelikli alım hakkına sahip olursunuz.

Yurtiçi Kargo’dan yaptığınız tüm gönderilerde %25 indirim, Medical Park’ta sağlık harcamalarından %20 indirim, Türk Telekom Arena içerisindeki tüm cafe ve restaurantlarda %10 indirim fırsatından yararlanırsınız.

GS Bonus Taraftar Kart sahipleri Galatasaraylı oyuncuların yer alacağı sürpriz organizasyonlarda yer alabilir, Galatasaray Takımları’nın deplasmanda oynayacağı maçlara takım ile beraber gitme şansına sahip olursunuz.

Galatasaray Markaları’nın tüm kampanyalarından faydalanabilir, Galatasaray Spor Okullarında %20 indirim fırsatından yararlanırsınız.

GS Bonus Taraftar Kart sadece DenizBank ve Garanti’den.

· GS Bonus Taraftar Kart, GS Bonus kredi kartının sağladığı birçok ayrıcalıktan yararlanabileceğiniz bir Paracard’dır. Paracard bir ATM kartından çok daha fazlasıdır. Alışverişte para yerine geçen Paracard ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız.

· Kartınız MasterCard Paypass ))) temassız kart özelliğine sahip olup, temassız kart okuyucusu olan tüm noktalarda 35 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan kartınızı okuyucuya gösterek hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

· GS Bonus Taraftar Kart bir Paracard ürünü olup, senelik kart ücreti 59 TL’dir.

Yıllık ücreti fazla Normal ATM kartlarında bu kadar yıllık ücret alan başka bir kart yok diye biliyorum

Bence de çok cüzi bir miktar alıyorlar. Garanti'den de veriyor olmaları avantajlı kılmış , ben alacağım.

Şimdi ben bu kartı alsam maç günü işimi görürmü biletixten alırken.

Benim arkadaş normal GSBonus kredi kartı almıştı ona da forma vermişlerdi 1,5-2 ay önce. Arda Turan imzalı parçalı forma.

düşünüyorum almayı

bonus card alacaktım iyiki biraz beklemişim

taraftar card forma hediyeli olması bence çok güzel

Bende var GsBonus Card.Daha önceden almıştım.Ben alamaz mıyım forma ya :D

Üst Alt