Taraftar Polat'ı protesto etmeyecek


Taraftar protesto etmeyecek (Fanatik)Galatasaray taraftarı yapılan transferler ve Adnan Polat'ın açıklamalarının ardından protesto yapmayacak.Galatasaray-Taraftar protesto etmeyecekHafta başında, Sarı-Kırmızılı taraftarların, Sivasspor maçında yönetime yönelik büyük bir protesto düzenleyeceği haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Taraftar gruplarından bu konuyla ilgili bir yalanlama da gelmedi.Ancak Adnan Polat’ın dün yaptığı konuşmanın ardından, tribünlerin tutumu da değişti. Sarı-Kırmızılılar, forumlarda yaptıkları yorumlarda, Başkan’ın açıklamalarına hak verdiklerini ve kendisini desteklediklerini belirttiler. Taraftar gruplarının da aynı görüşte oldukları, yapılan transferlerin de etkisiyle yarın akşamki karşılaşmada protesto düzenlemekten vazgeçtikleri öğrenildi.
 
Cevap: Taraftar Polat'ı protesto etmeyecekŞaşırmam valla.Balık hafızalı bir taraftarımız var.Herşeyi hakediyoruz.
 
Cevap: Taraftar Polat'ı protesto etmeyecekProtesto edilecektir edilmezse bile zaten kötü bir sonuç durumunda yine protesto edilecektir.
 
Cevap: Taraftar Polat'ı protesto etmeyecekUltraslan protesto etmeyecektir. Elbet eden gruplarda olacaktır ve çok kavga çıkacak. Pazar günü bütün tribün birbirine girebilir :)
 
Cevap: Taraftar Polat'ı protesto etmeyecekPazar günü çok şiddetli bir protesto gelmezse eğer,bu taraftar küme düşmeyi hak ediyor!
 
Cevap: Taraftar Polat'ı protesto etmeyecekprotesto adnan polata degil de yanindaki ezik yoneticilere gelmesi lazim, açik açik baskan s.ktirin gidin o zaman dedi,helvaci almis agzina helvayi ben polat için degil galatasaray için burdayim diyor,
 
Cevap: Taraftar Polat'ı protesto etmeyecekGalatasaray adında bir futbol takımımız var,arada onu da desteklemeyi unutmayın ha.Geçen sefer ıslıklamak ve yuhalamak için gitmiştiniz bari bu sefer sevdiceğinize azıcık aşkınızı gösterin.

Seni kaale almamiz icin asagidaki formu doldur:Ertug'u kaale almak icin 3 sebep1)2)3)Kolay gelsin
 
Cevap: Taraftar Polat'ı protesto etmeyecekBütün problem bu zaten..Azcık konuşmayı hitabeti bilen adam koyun gibi oradan oraya sürüklüyor bizi..Ne diyim ki..Bizden adam olmaz...
 
Cevap: Taraftar Polat'ı protesto etmeyecekUltraslan protesto etmeyecektir. Elbet eden gruplarda olacaktır ve çok kavga çıkacak. Pazar günü bütün tribün birbirine girebilir :)Sanmam olay çıksın.Islıklayanlarla destekleyenler olacaktır. Tıpkı burada 2 farklı görüşün birarada olması gibi.Bir ksıım taraftarın dünkü açıklamayla aklı çelindi. Bu sebeple bütünlük kayboldu. Dolayısıyla şu an gündemde protesto görünmüyor.Ama maçı bir kaybedersek, kim kimi nasıl durduracak protesto olmasın diye? (ASY 'e son 3 lig maçımızda yenilgiyle veda etmişiz, TTArena açılışı da mağlubiyetle yaparsak vallahi kötü olur.)
 
Cevap: Taraftar Polat'ı protesto etmeyecekSeni kaale almamiz icin asagidaki formu doldur:Ertug'u kaale almak icin 3 sebep1)2)3)Kolay gelsinBenden de sana bir form.Fazla zorlamayacağım seni merak etme.Seni adam yerine koymamız için tek 1 sebep göster,1 tane?1)Sen sadece bir figürsün.Hadi Hayri gelsin de şuna laf soksun,Hayri gelsin şuna üstü kapalı hakaret etsin biz de gülelim.Forumun şaklabanı,forum efendisi kendisini diğer insanlardan fazla üstün görünce işte böyle gereksiz saçma mevzuları başlatan adam oluyor.Aslında sana cevap bile vermemek gerek ama çok şişirmişler,iyice balon olmuşsun,azıcık indirilmen gerek.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt