Taraftar Sorunları Tek Başlık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar Sorunları Tek Başlık

Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedim

hakanlara bülentlere ümitlere hasan saslara kurban olsunlar bugünkü futbolcular

en azindan adamlar kosardi mücadele ederdi,adamlar haklilar galiba

vefasiz adnan polat rikardi bir uyarsan

korkak futbol istemiyoruz

Dün maçı eski açıkta izledim. Şu ana kadar eski açıkta izlediğim en sesszi maçtı. Daha önce ultraslan kapalıdayken daha organizeydi. Şimdi eski açıktalar ama organize yok. Çünkü dünkü maçta çoğu kişi özellikle alt taraf maç izlemekten başka birşey yapmadı. Golü yedikten sonra daha 20dk. var arkadaşlar hadi lütfen çağrılarına rağmen ses çıkmadı. Maç izlemeye ne diye gelirsin anlamam bari hiç gelme en azından orda bağıran 200-300 kişi azınlığın sesi olur; bizde kahrolmazdık. Birde eski açık'ın çoğunluğu kombine ama herkes böle bir maçta 300-400 gibi rakamlara satmışlar onları da tebrik etmek istiyorum. Ama en azından ders oldu! Artık sadece bağıracak, destekliyecek adam gelicek maça.

Gol olsa tribünler hareketlenirdi, ama taraftar takim maglup durumdayken desteklemelidir öndeyken degil. :mad:

Eski taraftar yok.

Ama buna futbolcularında etkisi yok değil 2000 yılındaki taraftarımız malum.Takımda ruh olmadıktan sonra taraftardada olmaz elano gibi ruhsuz bir adam varken mesela taraftar niye yırtınsın ki neye yarar?_.

En çok bundan utandim dün. Ama dedik Önceki gun, zengin kodomanlar gelir diye ama,...

Birde Aslantepe'ye gidersek artik kimse bagirmaz.

uA'nin karizmasi çizilmistir. YÜRÜYEDUR NERDE???

En çok bundan utandim dün. Ama dedik Önceki gun, zengin kodomanlar gelir diye ama,...

Birde Aslantepe'ye gidersek artik kimse bagirmaz.

uA'nin karizmasi çizilmistir. YÜRÜYEDUR NERDE???

yürüyedur gittikten sonra zaten bagıran adam kalmadı . bildigim kadarıyla uA tarafından atıldılar

Eskiden gol yediğimizde bir rerererarara kopardı rakip gol attığına pişman olurdu dünkü halimizi kaldıramıyorum arkadaş yediremiyorum kendime , nerdesin be Alparslan abi.

aslantepeye geçince daha beter olacak tribünler.bilet fiyatları 3-4 kat artacak.uA kıyıya köşeye itilecek.Bağıran kesim maddi durumları yüzünden senede bir kaç kez maça gelecek.

Fenerinde tribünleri aynı böyle oldu.Bakın görün şimdi hallerini.Maraton maç boyu oturuyor.Dua edelimde bizim maraton da öyle olmasın.

aslantepeye geçince daha beter olacak tribünler.bilet fiyatları 3-4 kat artacak.uA kıyıya köşeye itilecek.Bağıran kesim maddi durumları yüzünden senede bir kaç kez maça gelecek.

Fenerinde tribünleri aynı böyle oldu.Bakın görün şimdi hallerini.Maraton maç boyu oturuyor.Dua edelimde bizim maraton da öyle olmasın.

duamizi edelimde

ama gercekci olalim

Onlar bağırdı, bizimkiler ıslıkladı.

Rezildi taraftarlar...

Gerçekten çok kötüydü taraftar.Bilet fiyatlarını bu kadar yüksek tutarsan ve Gs Bonus olayını işin içine sokarsan olacağı bu.

Neymiş fener tribünlerine benzemeye başlamışız. Bırakın artık bunları arkadaşlar. Kendi sahamızda bizimle dalga geçiyorlarsa biz onlara değil kendimize bakalım. Oley oley çektiler ya.:mad: yazıklar olsun...

Eskiden gol yediğimizde bir rerererarara kopardı rakip gol attığına pişman olurdu dünkü halimizi kaldıramıyorum arkadaş yediremiyorum kendime , nerdesin be Alparslan abi.

Katılıyorum renkdaş.Alparslan abi gittikten sonra çok şey kötüye gidiyor.

Taraftarımız eskisi gibi değil.Hangi fener maçında bu kadar sessizlik olmuş ve onları sesi çıkmış.Göztepe olsak 3 liglere düşşek isyan marşları unutulmamazlık marşları ,tezahüratları yazarsın.Dün sen varya sen tarzı tezahüratlarımız ile doğru düzgün söylenmedi.Bir ara gerçekleri tarih yazar ve cimbombomum benim dısında iyi ses çıkan hiç birşey yapmadık.Orada Yürüyedur çok iyiydi ama bilmediğimiz sebeplerden dolayı atıldılar.Çok yazık çok.

Ya yönetim UA'nın kapalıya geçmesi için yardım edecek ve kapalı fiyatını düşürecek yada biz fener maçlarında kendi sahamızda küfür sesleri duyacağız.

Neymiş fener tribünlerine benzemeye başlamışız. Bırakın artık bunları arkadaşlar. Kendi sahamızda bizimle dalga geçiyorlarsa biz onlara değil kendimize bakalım. Oley oley çektiler ya.:mad: yazıklar olsun...

Herşey parayla oluyormuş artık.İnkar ediyorduk az çok ama bunu dünkü maçtada net bir şekilde gördük.

gsbonus olayıyla yönetim baştan yanlış yaptı arkadaş.geçen arkadaş fener taraftar kart çıkardı 35 tl ye ama bizim bonusu almamız uA forumuna üye olmak kadar zor!!

gsbonus olayıyla yönetim baştan yanlış yaptı arkadaş.geçen arkadaş fener taraftar kart çıkardı 35 tl ye ama bizim bonusu almamız uA forumuna üye olmak kadar zor!!

Atletico Madrid maçından bir gün sonra başvurdum hala gelmedi kart.Sorduğumda başvurunuz kabul edildi bir haftaya gelir dediler. Tabi bunu dedikleri zaman yaklaşık 1.5 hafta önceydi.

ultraslan ve gsbonus taraftarı girmeyin o stada.destek vermediniz 30 dkka kala leoya köstek oldunuz 2. 3. golün sebebiydiniz oturdunuz son 30 dkka ağladınız gidin tvden izleyin maçı

ultraslan galatasaraylıları kullanmasın beyin yıkamasın

Cevap: Gsbonus taraftarı & ultraslan Samiyenden Uzak durun lütfen

bi çok kere fenerbahçe maçına gitmiş biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim.fenerbahçe golü atınca insan susuyor.bağarıcak morali kalmıyor.hele ki böyle bir gol yemişsin.

taraftar genel olarak kötü ona lafım yok.ama şu maçta özellikle golü yedikten sonra taraftardan bağarmasını bekleyemez kimse

Üst Alt