Taraftara Küfreden Yönetici(Tribünden Video) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftara Küfreden Yönetici(Tribünden Video)

Bu alper narman denen kisi galiba , can topsakal ile bunun suyu isindi o ayri da

ben bu olayi duydum ve sordum oradan birine , ilk kufru taraftarlar oradakilere etmis diye haber geldi

o da ayni sekilde cevap vermis

Bu alper narman denen kisi galiba , can topsakal ile bunun suyu isindi o ayri da

ben bu olayi duydum ve sordum oradan birine , ilk kufru taraftarlar oradakilere etmis diye haber geldi

o da ayni sekilde cevap vermis
taraftar her zaman haklıdır
bu soğukta yüksek bilet fiyatları millet gelsin bok gibi futbol izlesin sonra tepki göstermesin

yeter abi yeterrr

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kimse kimseye kufur hakkina sahip degil

oynanan oyundan memnun degilsen gitmezsin maca . Tabi kendine kufur edildigi zaman kufurle cevap veren de haksizdir

bu alper narman denen adam cok goze batmaya basladi , her seyin icinde

mayista listeye filan giremez bunla can topsakal

Ulan 2 tepkiyi kaldıramıyosan yöneticilik senin neyine?

O taraftar stadı doldurmayı kestiği an batar Galatasaray. Sen kimsin taraftara küfür ediyosun hadsiz.Dursun özbek'e 2 yalakalık yapıcam diye şebeğe dönmüş.

TapaTalK

Acilen kurtulunmasi gereken adamlardan biri ama seyirci de kendini toparlamak zorunda artik

her yere catma huyu basladi , seyirci yoneticiye , seyirci teknik direktore , yonetici bir grup seyirciye , seyirciler birbirlerine

neden adam gibi keyif alarak su isi beceremiyoruz ?

gitmissin maca ,50 liraya sana hangi ortam su 4-2 lik mactaki duygulari hissettirebilir

mutluluk , heyecan , uzuntu , endise , kaygi , rahatlama

hepsi var . Yetmiyor mu ? Daha ne ? Bir de kotu soz , fiziksel kavga filan mi eklenmeli 50 lira verdin diye

inanamiyorum , tek kelime ile

Üst Alt