Taraftarda Deplasman Fobisi Olur mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftarda Deplasman Fobisi Olur mu?

1537628297595.png
Ben iç sahadaki maçlarda rahatım,bilhassa bu sene.Ama bi süredir deplasmandaki maçlarda sıkıntı yaşıyorum.Takımın kazanacagı mümkünken bile sıkıntı basıyo,izlemek istemiyorum.Bu güçsüz bi takımla bile oynarken böyle.2 senedir var bu sorun.Yarınki akhisar maçını da izlemeyebilirim.Bu konuya bi çare bulabilir miyim yoksa bu şekilde devam mı etmeliyim?

Bir kaç zor görünen deplasmandan ezici bir oyunla galip ayrılmamız gerekiyor bu fobinin gitmesi için. Bende de var çünkü. Atıyorum Trabzonspor maçını kazansaydık bu silinip giderdi ama sen kendi evinde herkesi asıp keserken gidip Trabzonspor'dan berbat fubol sonucu 4 yersen kimsenin deplasman fobisi kaybolmaz maalesef.

Korkuya gerek yok. Deplasman maçları doğal olarak daha zor olur, deplasmanları 3-0, 4-0 kazanmak kolay değil. Anadolu takımları da 14 yabancı kuralıyla güçlendi baya her takımın 7-8 tane kalburüstü oyuncusu var(Anadolu takımı standartlarına göre). Zorlanmak normal ama fobi oluşmasına gerek yok. Akhisar’ı da zorlansak da geçeceğiz.

Üstad öncesini hatırlamıyorumda Sinyor Mancini deplasmanlarda öyle patates etti ki o gün bugündür 8.falan olduğumuz komik sezonlar-periyotlar dışında evimizde kazanırız dışarda kaybedebiliriz havasındayım maalesef ki daha da üzücü olan yensek bile komik işler yapıyoruz mesele sadece puan kaybı falan değil takımın özellikle hücum anlamında ayakları bağlanıyor yav.
Geçen sene Gomisin absürd golleri olmasa bi düzine daha puan kaybedecektik adam bulduğunu soktu Allahtan.

Olaya düz bakarsam kesinlikle sürprizi olmayan yavaş oyuncularla Türkiyede deplasmana çıkmayacaksın.Biz Galatasaray olarak zaten uzuun yıllardır defansda yokları oynuyoruz gerek yok o topa girmeye.(demiyorum ki 5 hücumcuyla çıkalım)
Atıyorum form durumu/mental problemleri yok dersek geçen yılda dahil olmak üzere Belhanda yerine Feghouli'nin orda oynamasını isterdim çünkü deplasmanda statiklikten olabildiğince uzak olmak lazım.
Rodrigues Rodrigues Rodrigues , Onyekuru Onyekuru Onyekuru ...

Ben bıktım şu tablodan deplasmana gitmişiz ilk yarı bitmiş istatistikler önümüze gelmiş Şut:1 Rakip kaleyi bulan:0 Orta:2
Ben deplasmandan korkmuyorum , çıkarılan deplasman 11'lerinden korkuyorum.
Belhanda sakat olmadığını varsayalım ben şu kadronun Türkiyenin herhangi bir deplasmanında rahat atak bulabileceğini hatta rahatı geçtim maç boyu 3'den fazla atak bulabileceğini sanmıyorum(bu arada yanlış anlaşılmasın birebir Moskovayı 3-0 yenen takımın kadrosu);
Fernando Ndiaye
Emre Belhanda Rodrigues
Eren​

Son düzenleme:
Üstad öncesini hatırlamıyorumda Sinyor Mancini deplasmanlarda öyle patates etti ki o gün bugündür 8.falan olduğumuz komik sezonlar-periyotlar dışında evimizde kazanırız dışarda kaybedebiliriz havasındayım maalesef ki daha da üzücü olan yensek bile komik işler yapıyoruz mesele sadece puan kaybı falan değil takımın özellikle hücum anlamında ayakları bağlanıyor yav.
Geçen sene Gomisin absürd golleri olmasa bi düzine daha puan kaybedecektik adam bulduğunu soktu Allahtan.

Olaya düz bakarsam kesinlikle sürprizi olmayan yavaş oyuncularla Türkiyede deplasmana çıkmayacaksın.Biz Galatasaray olarak zaten uzuun yıllardır defansda yokları oynuyoruz gerek yok o topa girmeye.(demiyorum ki 5 hücumcuyla çıkalım)
Atıyorum form durumu/mental problemleri yok dersek geçen yılda dahil olmak üzere Belhanda yerine Feghouli'nin orda oynamasını isterdim çünkü deplasmanda statiklikten olabildiğince uzak olmak lazım.
Rodrigues Rodrigues Rodrigues , Onyekuru Onyekuru Onyekuru ...

Ben bıktım şu tablodan deplasmana gitmişiz ilk yarı bitmiş istatistikler önümüze gelmiş Şut:1 Rakip kaleyi bulan:0 Orta:2
Ben deplasmandan korkmuyorum , çıkarılan deplasman 11'lerinden korkuyorum.
Belhanda sakat olmadığını varsayalım ben şu kadronun Türkiyenin herhangi bir deplasmanında rahat atak bulabileceğini hatta rahatı geçtim maç boyu 3'den fazla atak bulabileceğini sanmıyorum;
Fernando Ndiaye
Emre Belhanda Rodrigues
Eren​
yok benim ruhum daralıyo,kendimi iyi hissedeceksem izlememem daha iyi galiba

yok benim ruhum daralıyo,kendimi iyi hissedeceksem izlememem daha iyi galiba
Dost o kadar daraltma yav eleştiri-üzüntü elbet olacaktır yenilgisiz takım yok,kötü oynamayan takım yok.
İzlememen geçici çözüm olur kahvede-cafede falan izliyorsan gitme kahveye tek izle veya yanında yıpratıcı sürekli eleştiren biri maç boyu konuşan biriyle izliyorsan onla izleme derim.

Dost o kadar daraltma yav eleştiri-üzüntü elbet olacaktır yenilgisiz takım yok,kötü oynamayan takım yok.
İzlememen geçici çözüm olur kahvede-cafede falan izliyorsan gitme kahveye tek izle veya yanında yıpratıcı sürekli eleştiren biri maç boyu konuşan biriyle izliyorsan onla izleme derim.
yok evde var beinsports bütün kanallar var evde izliyom genelde

Üst Alt