Taraftardan Arda'ya Yeni Pankart! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
manset-fotografi-80.jpg

Barcelona'dan Başakşehir'e transfer olan Arda Turan için Galatasaray taraftarı, gönderme içeren pankartlar yapmaya devam ediyor.

Başakşehir’e transfer olduktan sonra Galatasaray taraftarının tepkisini çeken Arda Turan için yeni bir pankart yapıldı.

Galatasaraylı bir grup taraftar, Arda’nın ‘adamlık’ sözlerine gönderme yaparak Elmander ve Melo’ya sevgilerini dile getirdi.

5a64efc1ae78490484adf30c.jpg

Başka bir pankartta ise, “Abisi Emre, kankası Acun. Sen bizim için artık yoksun koçum” ifadeleri yer aldı.

Giresunspor taraftarı ise Başakşehir’le oynanan maçta “Fındık bile senin kadar hızlı değer kaybetmedi Arda.” pankartını açmıştı.

Skor​

Bu tip pankartları gördükçe sinirleniyor mu? Evet! Çıldırıyor mu? Kesinlikle. Taraftara küfür ediyor mu? Eminim.

O zaman durmadan devam.

Başakşehir maçına kadar devam. Başakşehir maçında statta zirve yapılır ve konu kapanır.

Bu tip pankartları gördükçe sinirleniyor mu? Evet! Çıldırıyor mu? Kesinlikle. Taraftara küfür ediyor mu? Eminim.

O zaman durmadan devam.

Başakşehir maçına kadar devam. Başakşehir maçında statta zirve yapılır ve konu kapanır.
Stadyum'da alkışlanacak diye düşünüyorum.

Edit, herkes tarafından olmasa bile hatırı sayılır bir bölüm tarafından.

O zaman durmadan devam.

Yok yaw, bence seviniyordur bile. "Alemin derdi ben olmuşum demek ki iyi koymuşum ;) ;) ;) " diyodur kendi kendine. Poposu Jüpiter'e ulaşmıştır. Barcelona'dan Real'e geçen Figo gibi hissediyordur kendini.

Bunun hakkında tek laf etmesek kafayı yer ama. Neden kendisinden bahsedilmediğini düşünür durur. Hakkında konuşulması için çaktırmadan bizim hakkımızda konuşur yahut laf sokar, instagram'da Emre'yle resim paylaşır falan. Biz de Arda hakkında konuşmaya başlayınca rahatlar yine. "Ulan ne adamım yaw ;) ;) ;) ;)" diye kendi kendini şişirir durur.

Stadyum'da alkışlanacak diye düşünüyorum.

Edit, herkes tarafından olmasa bile hatırı sayılır bir bölüm tarafından.

Buna katılıyorum. Abdurrahim Albayrak Arda'yı sever. Yönetime girmesiyle bunu organize edebilir. Şahsen umurumda değil.

Yok yaw, bence seviniyordur bile. "Alemin derdi ben olmuşum demek ki iyi koymuşum ;) ;) ;) " diyodur kendi kendine. Poposu Jüpiter'e ulaşmıştır. Barcelona'dan Real'e geçen Figo gibi hissediyordur kendini.

Bunun hakkında tek laf etmesek kafayı yer ama. Neden kendisinden bahsedilmediğini düşünür durur. Hakkında konuşulması için çaktırmadan bizim hakkımızda konuşur yahut laf sokar, instagram'da Emre'yle resim paylaşır falan. Biz de Arda hakkında konuşmaya başlayınca rahatlar yine. "Ulan ne adamım yaw ;) ;) ;) ;)" diye kendi kendini şişirir durur.

O da bir bakış açısı. Arda olumlu ya da olumsuz konuşulmayı çok istiyor. Adam durup dururken faizlerle ilgili açıklama yapmıştı yahu. Uzun bir süre politik ekonomiyle ilgilenmeme rağmen yemez yani yorum yapmam. Haddim değildir. Adam topçu ama her şeyi biliyor.

Yokmuş gibi davranmak daha çok koyacaktır. Evet :)

Üst Alt