Taraftarımızı Darp Eden Magandalar Serbest Bırakıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftarımızı Darp Eden Magandalar Serbest Bırakıldı!

Adli kontrol şartıyla serbest bırakılmışlar. Aralarından bir tanesi askermiş, hava değişimi almış.

A Spor

Hahaha ne olmasını bekliyordunuz ki? Konusu açıldığında birçoğumuz bunu yazdık ve öyle de oldu. Bu ülkeden adam olmaz ve olmayacak da. Daha tecavüzcüler ve katiller sokakta dolaşıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cebinden parasını alsalardı gasptan dolayı tutuklanıp kaç yıl yatarlardı kim bilir.Ama para verilip alınan forma yakılınca neden serbest bırakılıyorlar akıl alır gibi değil.

Beni sadece bunlarin serbest birakilmasi delirtmiyor, bu pislikler temizlenmedigi icin derdi sadece futbol izlemek isteyen taraftar´da töhmet altinda kaliyor.

EyrlR8.png

Bırakılmasa şaşardım zaten. Şimdi bu kendini bilmez dingiller bu hırsla gidip o çocuğu öldürse kim verecek bunun hesabını?

Yasa yetersiz. Bu olay tutuklu yargilanmayi gerektiren kapsamda olmadigi icin alinan karar sebebiyle gorevlileri suclayamayiz.

Boyle durumlarda tutuklanmayi esas alan bir ceza yasasi olsa cok daha iyi olur. Bundan daha agir olaylarda da benzer karar cikiyor, yaralamalarin da cogunda olan bu malesef

Yasa yetersiz. Bu olay tutuklu yargilanmayi gerektiren kapsamda olmadigi icin alinan karar sebebiyle gorevlileri suclayamayiz.

Boyle durumlarda tutuklanmayi esas alan bir ceza yasasi olsa cok daha iyi olur. Bundan daha agir olaylarda da benzer karar cikiyor, yaralamalarin da cogunda olan bu malesef

Maalesef durum bu. Burası o beğenmediğimiz ABD değil. Bırakın ağız burun kırmayı adamı çekiştirsen bile başın ciddi belaya girer.

Bu ülkenin suyu çıktı. Size soruyorum sorguya alınmadan önce azıcık çekimser olan bu veletler devletin bok kanunlarını görüp serbest bırakıldıklarını görünce artık mafyacilik oynamaz mi . Ben olsam yol keser para alırım milletten . Nasıl olsa devletin umrunda değil. Avrupada olsa bunlar hapise girer. Ya lanet olsun başka bie şey demiyorum.

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt