Taraftarlar, Rıdvan Dilmen'i Sosyal Medyada Linç Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftarlar, Rıdvan Dilmen'i Sosyal Medyada Linç Etti!

karaktersiz olduğu için.

sen yanlış duymuşsun.

"ha kanunsun iş yaptılarsa bilemiyorum" diyor karaktersiz.

ne demek kanunsuz iş ? şikeci azizbahçeyle karıştırdı heralde Galatasarayı.

Galatasaraya laf atmak için ölür bunun gibiler bu sene bizim şampiyonluğumuzu izleyecek kuduracak.
Nerde diyor bana videosunun linkini yolla ve dakikasını da söyle ben de dinleyeyim.Al ben sana izlediğim programın tekrar videosu linkini vereyim.42.00'dan sonrasını dinlersen sevinirim.İzlemeden sadece sosyal medyanın lafına göre iş yapmayalım,yakışmaz
YouTube

Vay karaktersiz demiş o lafı :D 15.dakikalarda falanmış.Orayı kaçırmışım demek ki.Ulan şeytan seni var yaaa.Pardon beyler :)
yaptığını bildiğinden dolayı hemen programdan sonra canlı yayına bağlanıp özür diliyor. bir şey yapmamış olsa özür diler mi ?

geçen sene 4 milyon euro bonservisle alınan isla nın nasıl fenere bonservissiz verildiğini araştırsın rıdvan denen karaktersiz.

yaptığını bildiğinden dolayı hemen programdan sonra canlı yayına bağlanıp özür diliyor. bir şey yapmamış olsa özür diler mi ?

geçen sene 4 milyon euro bonservisle alınan isla nın nasıl fenere bonservissiz verildiğini araştırsın rıdvan denen karaktersiz.
Boluyla yaptıkları da var daha.Adamlar yedek kaleciye 1 milyon euro veriyor nasıl oluyorsa.Sow olayları falan.Say say bitmez

galatasarayın sosyal medya gücü her hadsize haddini bildirir ve bildirmeye devam eder böyle varsın yönetimimiz pasif olsun. genç jenerasyondaki üstünlüğümüz bariz şekilde sosyal medyada hissediliyor

Sosyal medyada hissediliyor ama yazılı ve görsel basında da tam tersi.Orada da halen eski jenerasyon hakim olduğu için Fenerliler üstün.

Üst Alt