Taraftarlardan Büyük Protesto | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftarlardan Büyük Protesto

tribundergi Galatasaray'lı taraftarlar takımı protesto

etmek için Atatürk Havalimanında toplanıyor. Yoğun

güvenlik önlemleri alınmış durumda.

Cevap: Son Dakika ! Taraftarlardan Büyük Protesto

Neresi iyi protesto bırakın ya!

Gitsinler adnan polat'ın evinin önüne o zaman bilinçli taraftarmış derim.

Sorunlara sorun eklemekten başka birşey değil yaptıkları.

Bilinçli taraftar istiyoruz..

Büyük mü? Az önce kanaltürkte izledim 10 kişi var max.

"10-15 kşi ya var ya yok" diye cvp yazmıslar tribun dergiye.. bn de accaktım vazgectm onu gorunce.. ilerleyen zmnlarda ne olur bilmem tabi..

ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay'ın, Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programına davet edildiği açıklandı. tribun dergi bunu da yazdı simdi twitterda

1500 kişi toplanmış iğne atsan yere düşmüyo.....belki jo falan gelyodur 3 aylığına onu karşılamaya gitmiştir bizim taraftar.....

ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay'ın, Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programına davet edildiği açıklandı. tribun dergi bunu da yazdı simdi twitterda

gs yenildiğinde artık en çok sinir olduğum şey telegol programına malzeme vericek olmamız..artık gece 2 ye kadar sakız gibi uzata uzata konuşurlar bizi,50 kişiyi bağlarlar yayına...

Başkanımız ne dedi arkadaşlar; "Susun biraz, sessiz olun..Sukunet lütfen, bırakın işimizi yapalım..." Bizi küme düşürmeden için rahat etmeyecek Sn.Adnan Polat, koca camiayı paramparça ettin ya helal olsun sana...

gs yenildiğinde artık en çok sinir olduğum şey telegol programına malzeme vericek olmamız..artık gece 2 ye kadar sakız gibi uzata uzata konuşurlar bizi,50 kişiyi bağlarlar yayına...

baglasınlar baglasınlar.. blki "bu adamların bile diline dustuk" diye utanıp bazı seyleri anlar yonetim.. gerci pek oyle dusunceklerini sanmıyorum..

Üst Alt