Taraftarların Galatasaraylılığının Ölçülmesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftarların Galatasaraylılığının Ölçülmesi

Hocaya hakaret edene canı gönülden hakaret ettim , paşa paşa yattım bi kaç kez. Baktım böyle olmayacak teker teker engeli bastım hepsine , çok rahatım tavsiye ederim..

ölçüm yapalara ben de gerçek Galatasaraylılar avrupada etkili futbol ve başarı olduğunda sevinir diğerleri olsa olsa lokal Galatasaraylısıdır, bundesliganın şamar oğlanı karşısında 2 maçta da yokları oynamış bir Galatasaray toplama belediye takımını güçbela geçip şampiyon oldu diye hocasını başarılı sayan da vizyonsuzdur derim ödeşiriz( benim bu renkleri seçme sebebim avrupadaki başarılarıdır belki ondan böyle düşünüyorum)

he siz izlediğiniz maçları unutup “bak 2. yarıda şu kadar puan almışız daha ne istiyorsun” gibi söylemlerle kendinizi kandırmaya devam edebilirsiniz

bu yorumlarımı gördükten sonra şahsen bana az veya kötü Galatasaraylı da diyebilirsiniz açıkçası konu başlığına gelirsek

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Benim Galatasaraylılığımı kimse değiştiremez
-ARDA TURAN​
53070156_249241809349666_2163059563695623068_n.jpg

Nasil yani Eren Sinan ve Selcuk'u cok seviyor onlara kontrati verir meselesi hayali iste

Bu kadar inatci olmaya gerek yok
Ben söylediğimin arkasındayım. Göreceğiz artık Sinan ve Selçuk ile uzatılacak mı uzatılmayacak mı.

Inatçılık ile alakası yok. Bu bir görüş ve tahmindi, bunu sen bana karşı kullanmaya çalıştın ve çalışıyorsun senin bileceğin iştir. Uzatmak istemiyorum seninle hiç bir zaman fikir birliğine varamayacağız bu imkansız birşey.

sent via GSC

Ben senin sevindiğini dusunmuyorum zaten simdiden gelecek sene için karalar bağlamaya baslamisindir Allahtan Fenerli yada Bjkli degilsin Kanser olurdun allah korusun
Evet köşeye oturdum ağlıyorum günlerdir.

Bu mu yani. Yazık.

İşte kısmen bahsettiğim bu. Sizin gibi olaylara pembe gözlükle, herşey laylaylom herşey güllük gülistanlik olacak diye bakmayan kısmen pesimist olan adamlar şampiyonluğa sevinmez sevinemez.

sent via GSC

kimse hocayi sevmek zorunda degil, kendisine saygi duyuldugu ve hakaret edilmedigi sürece bu durum da kimseyi ilgilendirmez.

Saygı ve hakaret çizgisini çiğneyenler olduğu müddetçe ki, bu tür üyeler mevcut, tepkiler olacaktır.

Sadece eleştiri yapanlara yönelik absürt yüklemelere bende karşıyım.

Evet köşeye oturdum ağlıyorum günlerdir.

Bu mu yani. Yazık.

İşte kısmen bahsettiğim bu. Sizin gibi olaylara pembe gözlükle, herşey laylaylom herşey güllük gülistanlik olacak diye bakmayan kısmen pesimist olan adamlar şampiyonluğa sevinmez sevinemez.

sent via GSC
Ben senin hic mutlu olduğunu gormedimki sevindigini mutlu olduğunu hayal edemiyorum kizacak ne var bunda

Üst Alt