Tarih, Tarih Olalı Böyle Geri Vites Görmedi ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarih, Tarih Olalı Böyle Geri Vites Görmedi !

"TARİH TARİH OLALI BÖYLE GERİ VİTES GÖRMEDİ

"Eboue’yi ASLAN’a benzettim"

Beşiktaş TV’de skandal söylemlerin altına imza atan Burhan Akdağ bir televizyon programına katılarak Eboue’yi ASLAN’a benzettiğini ve sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi.

Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanan maçın yankıları sürüyor! Beşiktaş TV’de yayınlanan Manşet adlı spor programına yorumcu olarak katılan Burhan Akdağ’ın Emmanuel Eboue için söylediği "Eboue’yi haftaiçi National Geographic’te sık sık görürsünüz" sözleri büyük bir infial yaratmıştı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören’in Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal’ı arayarak özür dilemesi ve "Gereken yapılacak" mesajını vermesinin ardından skandal söylemlerin altına imza atan Burhan Akdağ da bir televizyon programına katılarak Eboue’yi ASLAN’a benzettiğini ve sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi.

Tüm Galatasaray camiasından özür dileyen Akdağ, "Galatasaray’da bir çok siyahi oyuncu var, benim kasıtlı bir şey söylemem mümkün değil. Yanlış anlaşıldıysam Galatasaray camiasında özür dilerim. Ben National Geographic’i çok seyrediyorum ve orada bir çok aslan görüyorum, aslanları da çok seviyorum. Ben belki de o sırada sahada bir aslan gördüm ve ona da benzetmiş olabilirim. Ben bu söylemimden dolayı hem Galatasaray hem de Eboue’den özür dilerim. Bu söylediklerimden birileri kırıldıysa özür dilerim. Benim kimseyi kırmak gibi bir amacım yoktu. O anda öyle bir laf ağzımdan çıktı. Söylememen gereken bir laftı. Ağzımdan yanlışlıkla çıktı" dedi."

Cevap: Tarih, Tarih Olalı Böyle Geri Vites Görmedi !

dallama:ben aslanlar icin söyledim o lafı

gökmen: siyah aslanmı var.:asd:

Bazı arkadaş yönetime sallıyor ama yönetim bu elemanı ciddiye bile almıyor çünkü ünal başkan tüpçüye bu adamı bitir dediyse bu adam bitmiştir !!! Geri dönüşü gördünüz özür üstüne özür diliyor :) bu sözleri bjk'li yöneticilerden biri deseydi yönetim gereğini çok iyi yapardı merak etmeyin ;)

Bu adam çok Neyşınıl izliyormuş ama hala hayvanların renklerinin ayırımını yapamıyor.

Haaa pardon bunlar dünyaya gri bakıyorlardı...

Bazı arkadaş yönetime sallıyor ama yönetim bu elemanı ciddiye bile almıyor çünkü ünal başkan tüpçüye bu adamı bitir dediyse bu adam bitmiştir !!! Geri dönüşü gördünüz özür üstüne özür diliyor :) bu sözleri bjk'li yöneticilerden biri deseydi yönetim gereğini çok iyi yapardı merak etmeyin ;)

Evet dediğini yapıyor tüpçü. Gazetesinde bizimle ilgili ne kadar saçma haber varsa hepsi manşette.

ya buna aslında çok güzel bi tepki verirdim de yazarsam uçarım. :D

Rezildi rezil ötesi oldu.

Ben böyle kıvırma görmedim şu yaşıma kadar.

Kıvır koçum iyi kıvır....

Serhat biraz daha sıkıştırsa " lay lay lay lay oooo cim bom bom " diye bağırmaya başlıyacak. :asd:

Alıntı:fwt1905

[video=youtube;jyBL6CQCSAI]https://www.youtube.com/watch?v=jyBL6CQCSAI[/video]

Zeka seviyesini belli etti arkadaş. Çerçeve belli, dağılın.

Yuh kardeşim! Utanmadan "Heryere çekebilirim, belki aslan demek istedim" diyor. Ben orada olsam şunu derdim. "Kardeşim özür dileyeceksen adam gibi özür dile, böyle konuşarak daha küçük düşüyorsun, orada söylediğin lafta maymunu kastettiğini herkes biliyor, çık insan gibi 'Orada kızgınlıkla (haklı-haksız tartışmıyorum) eleştiri yaparken çok ayıp ve asla söylememem gereken bir laf ettim, büyük bir hatadır, başta Eboue olmak üzere herkesten özür dilerim.' de, hiç değilse özürün samimi olsun. Yok aslan da olabilirmiş, yılan da olabilirmiş karıştırma bunları." Ayıp be!

Adam oldukca pisman, bence fazla uzatılmasın.

Pişmansa pişman. Adam birilerine yaranmak için demedi mi o lafı? Dedi. Pişmanlığı ilgilendirmiyor bizi.

Gerçekten pişman olsa zaten çıkıp "aslan maslan" lafları gevelemez "Evet, maymun demek istedim, ancak o anki sinirim sebebiyle çıkan sözlerdi, pişmanım" derdi erkek adam gibi.

Biz böyle birşey yapmış olsak Fernandes'e karşı, tüpçü susmazdı. Gazetelerinde manşet olurdu. Bırak da uzatılsın.

Üst Alt