tarih yazdı denilip çeyrek finalde elenen takım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tarih yazdı denilip çeyrek finalde elenen takım

1L0Dqj.jpg

o saat ne lan öyle

O kirmizi kafalı profil fotosu kasan soytari degilde son penaltilarda harbi harbi heyecandan titreyen bi abla vardi. Oyle bjklilara sonsuz saygim vardir ama bu tip bayram gunu cocuklari yuzunden ölümüne nefret ediyorum bu at şikecilerinden

üzülldüm açıkçası. Elerlerdi biraz tecrübeli olsalar..
Çok samimi söylüyorum zerre üzülmedim. Fener'in Benfica ya elenmesine bile biraz üzülmüştüm ama bunlar olayın iyice şeyini çıkardı.

Görgüsüz herifler yıllar sonra bi defa şampiyon olduk diye yerlere göklere sığdıramıyorlardı kendilerini. Beter olsunlar sonuna kadar hak ediyorlar.

Yok türk takımıymış desteklemek lazım falan diyen de boş yapmasın, bu satılıklar her zaman bizim maçlarımız da rakibi tutmuştur hatta ligde rakiplerimizim bayraklarını formalarını giymiştir sallamıştır. Kutuplamayı bunlar ve Fenerlilee başlattı.

Bu yüzden Avrupa maçlarında ne halleri varsa görsünler hiç bir şekilde desteklemem. Ne bilim Bursa Konya falan olsa desteklerim ama bu kindar iki camiayı asla.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Cimnastik kulubunun baskanı Fiko Turkiyede tek buyuk biziz gibi abuk subuk laflar etmeye baslamıştı. İşte gördüler buyukluğu.. Derslerini almaları iyi oldu. Zerre uzulmedim.

godugumun ezikleri, ulan kupa kazanmak sizin neyinize, kaldi ki dün sadece bi ceyrek final oynadiniz. Kim bilir final oynasalar veya allah korusun kupa falan kazansalar neler yaparlar neler, ben bu denli ezik baska bi camia görmedim. fb camiasi bile bunlardan daha az ezik.

o degil de, söylemeden gecemeyecem.

Her firsatta sosyalizmden dem vuranlar, carsi yukari carsi asagi, carsi herseye karsi diye yeri gögü inletenler, dün stadda tekbir cekip, aslinda ne kadar da "konjunktürel" bi camia olduklarini bi kez daha kanitladi. Hele o soytari futbolcular yok mu, hani sirf gösteris olsun diye dua etmis gibi yapanlar falan, sözüm ona tribündeki devlet büyüklerine yaranmak icin (bkz. cenk mali), sizin yatacak yeriniz yok. Yarin devran döner, bu iktidar / Ideoloji gider, baskalari gelir, siz de yanar döner gibi yine dönersiniz... Midem bulaniyor su saklabanlardan.

o degil de, söylemeden gecemeyecem.

Her firsatta sosyalizmden dem vuranlar, carsi yukari carsi asagi, carsi herseye karsi diye yeri gögü inletenler, dün stadda tekbir cekip, aslinda ne kadar da "konjunktürel" bi camia olduklarini bi kez daha kanitladi. Hele o soytari futbolcular yok mu, hani sirf gösteris olsun diye dua etmis gibi yapanlar falan, sözüm ona tribündeki devlet büyüklerine yaranmak icin (bkz. cenk mali), sizin yatacak yeriniz yok. Yarin devran döner, bu iktidar / Ideoloji gider, baskalari gelir, siz de yanar döner gibi yine dönersiniz... Midem bulaniyor su saklabanlardan.

Bunların her yeri sosyalist olsa ne olur; en iyi sosyalist parayı görene kadardır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt