#TarihBirkereYazıldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
cidden çok şanslıyız ve nankörüz bu adamın bize yaşattıgı başarıları izlerken fenerlisi tinercisi kanal d de yılan hikayesi izliyordu

arada onca zaman geçti bu adam bize realle çeyrek final maçları izletti aynı rakipler çapsız 2.küme hocalarını ikna için ugrasıyorlar

Oldu da bu başarının üstüne koyan bir takım daha olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Daha iyisini yapmak, veya aynı başarıyı tekrarlamak gibi hedefler koymak varken 20 yıldır kazanılan tek kupayı kutluyoruz. Ben yakıştıramıyorum bize. Tamam, buyuk basarı ama 20 yıl gecti yaw. Uzerine koyamadık hicbir sey. Eldekini kutlayıp.duruyoruz.

Bir de farkli dusunene laf sokmaya calisan kufur eden mal suruleri var. Sen kutluyosun diye ben sana sovuyor muyum? Ben de boyle dusunuyorum. Hosuna gitmiyorsa gormezden gel. Engelle gec ya da. (Senin icin soylemiyorum)

Daha iyisini yapmak, veya aynı başarıyı tekrarlamak gibi hedefler koymak varken 20 yıldır kazanılan tek kupayı kutluyoruz. Ben yakıştıramıyorum bize. Tamam, buyuk basarı ama 20 yıl gecti yaw. Uzerine koyamadık hicbir sey. Eldekini kutlayıp.duruyoruz.

Bir de farkli dusunene laf sokmaya calisan kufur eden mal suruleri var. Sen kutluyosun diye ben sana sovuyor muyum? Ben de boyle dusunuyorum. Hosuna gitmiyorsa gormezden gel. Engelle gec ya da. (Senin icin soylemiyorum)

Benim ben hep benim bir benim düşüncesinde olan insanlar çok,bu konuda haklısın kanka.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O maça gidemediğim için çok üzgünüm.
Dortmund maçına gitmiştim babamın Mercedesiyle. Ehliyetim 1 haftalıktı.

İlk Leeds maçından son güne kadar babama ne kadar yalvardım. Vermediğim söz kalmadı.
Okuldan sonra babamın iş yerine gidip onu eve yolluyordum izin versin diye. Akşama kadar onun için ben çalışıyordum.
Saclarımı bile keseceğimin sözünü verdim. O zaman saçlar kulak altı lüle lüle.
Maç günü sabah bile denedim.
Kopenhag'a nasıl gidilir bilmiyordum ama bir türlü giderdim.

Mağlesef izin vermedi

Bugün 20 sene sonra babama daha diyorum keşke izin verseydin diye.
O da bana takılıyor, binip gitseydin sende sonraları yapmadın sanki, diye.

Gscimbom mobil

256933.jpg

Harbiden de ne kadar guzel bir ay Mayis.

12 Mayis Kadikoy
14 Mayis Denizli
17 Mayis Kopenhag

Daha niceleri.

Evet, yenisi elbette gerekli ama bu basariyi niye kucumsuyorsunuz ki? Avrupa'da birden fazla kupa kazanmis kac klup var?? Niye ovunmeyelim?

sonuna kadar övünmekde hakli olup acilen yeni kupa calismalarina baslamaliyiz. fb bu kupayi almis olsaydi su anda Anitkabire celenk birakiyorlardi binlerce kisiyle birlikte o da baska bir konu...

Benim icin uzun ve yogun bir gundu ancak neden bugune dair bir baslik goremedim forumda anlamadim. Ben kacirdiysam ozur dilerim ancak gozume carpmadi. Galatasaray formunda en onde olmasi gereken baslik olmaliydi bu ya da bu icerikte bir baslik.

O guzel gunu ozlemle hatirliyorum sabaha kadar sokaklarda kutlamistik. Yasa Galatasaray !

Kupayı alır almaz İmparatoru'muz gitmeseydi çoktan tekrarlanabilecek bir başarıydı.
Hocamdan razıyım ama bu konuda asla affetmem.
O yıllarda ortaokuldaydım, ayrılık basın toplantısını izlerken çok beddua etmiştim kendisine ve Fiorentina'ya.
Yazık oldu o dönem, İmparator bir Hakan Şükür iki zamansız bıraktılar bizi.

Üst Alt