Tarihi Fırsat | PSN Kardeşliği Konusu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarihi Fırsat | PSN Kardeşliği Konusu

Uc4'ü oynamadıysan vereyim hafız ayıpsın. Yalnız oynadıktan sonra sahiplenmek, kesik atmak yok. Başkasıyla hesap paylaşmakta yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bir hırsızın hazin sonu oyununu diyorsan evet oynadım bitirdim teşekkürler. ama hesap paylaşmak kesik atmak nasıl oluyor onu anlamadım :)

Bahar indirimi ile Witcher 3 - Batman Arkham Premium ve Shadow of Mordor'u aldım. Almadığım bir Horizon kaldı galiba, HDD almak gerekecek.

sen ne önerirsen yada istersen işte

fark etmez

cod, gta 5, infamous sec. son, fifa 15, nba2k15 hariç herşey olur

bunlar var çünkü

İndirimde batman 40 tl. Uncharted 4 oynamadıysan bende var diğer hakkını veririm sana. Şuan dikkatimi çeken bir oyunda yok. Belki lego oyunlarından birini alabilirim.

uncharted 4 olabilir

satsana bana diğer hakkını

batmani de ortak alalım gitsin ne dersin renktaş :yenieek:

Aga şöyle yapalım. Satış değil ama değiş tokuş olsun. oynadıktan sonra oyunları birbirimize teslim ederiz. Hem cebimizden fazla para çıkmaz hem de bir çok oyun oynarız. Özellikle hikayeli oyunları. God of war 3 almayı planlıyorum donanımda 30 liraya çift hak gördüm. Oynamadıysan alayım.

Aga şöyle yapalım. Satış değil ama değiş tokuş olsun. oynadıktan sonra oyunları birbirimize teslim ederiz. Hem cebimizden fazla para çıkmaz hem de bir çok oyun oynarız. Özellikle hikayeli oyunları. God of war 3 almayı planlıyorum donanımda 30 liraya çift hak gördüm. Oynamadıysan alayım.

olur bana herşey uyar

sen sadece ne yapacağımızı ve gerektiğinde yatırmam gereken parayı söylersin

ne yapıyoruz şimdi yada ben napıyorum

Yeni sayıldığımdan mlsf kardeşlikten falan çakmıyorum arkdşım olmadığından da oyunlar tek başına tuzluya geliyo-şöyle last us,bloodbourne,dying light-batman-tekken vb. oyunları fifty fiftiye sec-mec hak veren varsa forumdan alabilirim.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkes ps4 aldığına göre ps3 oyunlarını bana gönderebilirsiniz. Benim ps3 ilk günkü gibi pırıl pırıl öylece duruyor orada

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt