Tarihte Bugün | 18 Mart Çanakkale Geçilmez! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarihte Bugün | 18 Mart Çanakkale Geçilmez!

CdxXt3FWIAAS7tm.jpg

Şu Boğaz Harbi nedir?Var mı ki dünyada eşi
En kesif orduların yükleniyor dördübeşi!

Mehmet Akif ERSOY

"Size taarruzu değil ölmeyi emrediyorum"

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çanakkale Geçilmez diyen Yiğitlerimizi ve Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü Rahmetle ve Minnetle Anıyoruz.

Son düzenleme:
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah arkadaşlarından Allah binlerce kez razı olsun. Tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin. ÇANAKKALE GEÇİLMEZ,GEÇİLMEYECEKTİR.

Her türk evladı mutlaka gidip yerinde görsün gezsin tanısın o toprakları. Gerçekten bir mucizeyi başarmışlar. Allah hepsinden razı olsun. Bu vatan için kanını döken herkesten.

Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur

Mustafa Kemal Atatürk

Ruhları Şad olsun

Çok güzel bir gün ama yine zaferde Atatürk'ün payının olmadığını iddia ederek etrafa salyalarını saçan yobazlar olacaktır. O yüzden çok da sevinemiyorum bu günlere.

Çanakkale'nin geçilemez olduğunu gözler önüne seren, kahraman Türk askerinin düşmana geçit vermediği savaşın bir zafer olarak tarihe düştüğü bugünde
başta Mustafa Kemal ile silah arkadaşlarına ve kanını dökerek bizlere bugün yaşadığımız vatanı miras bırakan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.. Çanakkale Geçilmez!

*

6b5abc16be9e22747fe4a95444b65fd8.jpg
7364d1f1d969eb1d69f3f7099d8ec1d0.jpg

Fox dışında hiçbir kanalda Türk Bayrağı bile göremedim.Yerli ve Milli Trt'de kovboy dizisi yayınlanıyor.Çanakkale artık geçilebilecek diyen bir başbakan olduktan sonra çok normal karşılıyorum.

Aynı gün Afrin'in düşmesi de ayrı bir güzel oldu.

Vatan size minnettar. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hepsinin ruhu şad, mekanları cennet olsun.

Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hepsinin ruhu şad olsun. Su videoyu yakın zamanda izlemis ve fazlasıyla duygulanmistim. Ne yapsak hakları ödenmez...

YouTube

GSCimbom Mobile App

Ne kadar yazsak, soylesek, cizsek bos. Ruh'lari saad olsun basta Buyuk Onder Gazi Mustafa Kemal Ataturk ve tum askerlerimiz, atalarimiz, hepinize sonsuz saygi ve minnetle selam olsun. Hakkiniz odenmez !

Üst Alt