Tarık Çamdal Mutlaka Alınmalı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarık Çamdal Mutlaka Alınmalı!

Madem TFF'ye sözümüzü dinletemedik yabancı sınırı konusunda, o zaman transferde buna uygun adım atmalıyız.

Çocuğu oyaladık devre arasında aldık ha alıyoruz diye sonra alamadık kaldı. Gittik onun yerine bir işe yaramayan Veysel'i aldık. Adam doğru düzgün top bile süremiyor. Kesinlikle iş yapmaz, Mancini de anlamış olacak ki son haftalarda Semih'ten sağ bek yaratmak zorunda kaldı.

Türkiye Kupası Final maçında Tarık gayet tempolu ve savaşçıydı. Ligdeki maçlarda da izlediğimizde dikkat çekiyordu zaten. Bu sefer parası neyse verip almalıyız. 5+3'te yabancı hakkını sağ bek için kullanmamızın imkanı yok. Yönetim bir an önce bitirsin bu işi yoksa zamanında Gökhan Gönül'ü elimizden kaçırdığımız gibi Tarık'ı da kaçıracağız.

tarığın defansif yönü nasıl ben sadece adam atağa çıktığında takip edebiliyorum herif hızlı bende istiyorum alınmasını

Tarık'ı bir iki maç izledim. İyiydi ama tüm maçlarına bakmak lazım. Böyle topçular büyük takımlara geldiğinde çökebiliyor.

Salih+Veysel=4 milyon Euro bunlara verdiğimiz parayı Tarık'a versek Galatasaray'ın transfer politikasına çok ters düşecek şekilde mantıklı bir iş yapmış olurduk ki o da zaten bize yakışmazdı. Biz gidip Ali Turan'ı alalım tekrar riske gerek yok en yakışanı budur

Devre arasında kaçırdık. O zaman Tarıkla anlaşıp sezon sonu bizdesin diyecektik, elemanı bedavaya almış olacaktık.

Üst Alt