Tayfun Korkut'un Stuttgart'taki Başarısının Sırları Neler? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tayfun Korkut'un Stuttgart'taki Başarısının Sırları Neler?

Alman boku temizleyince kendini alman sanan bir aksarayli ile tartisiyorum

me gusto vinos, me gusto mujeres
Bu IT´lik meslegini okumadan önce, ailem ile birlikte temizlige falan gittim.
Hic de gocunmadim, aksine tek maas ile dört cocugu büyütmeye calisan Babama yardim edebildigim icin gayet memnundum.
Bu yüzden bu mevzuyu insanlari asagilamak icin kullanmaya kalkan kisileri (aslinda bu noktada "kisiler" yerine cok baska seyler yazardim ya neyse) anlamiyorum.

Daha baska ne isler yaptim, kisin buz gibi havada kar yagarken yüzüme özel tim askeri gibi maske takarak gazete dagitmak mi dersin, cünkü o gazeteler hafta sonu dagitilmadigi zaman tek kurus para alamiyordun, marketlerin reyonuna ürün yerlestirmek mi dersin, bir sürü is.

Bu dil mevzusuna ülkesinde yasadigimiz Almanlar bile Türkiye´de yasayanlar kadar takilmiyor.
Gercekten ilginc bir takinti, cünkü ben mesela siveli konusmayi daha cok seviyorum.
Ne oluyor abi bu Türkce dilini dogru kullaninca, bir yeriniz mi kalkiyor biri bunu anlatsin bana yahu!?

Son düzenleme:
Bu IT´lik meslegini okumadan önce, ailem ile birlikte temizlige falan gittim.
Hic de gocunmadim, aksine tek maas ile dört cocugu büyütmeye calisan Babama yardim edebildigim icin gayet memnundum.
Bu yüzden bu mevzuyu insanlari asagilamak icin kullanmaya kalkan kisileri (aslinda bu noktada "kisiler" yerine cok baska seyler yazardim ya neyse) anlamiyorum.

Daha baska ne isler yaptim, kisin buz gibi havada kar yagarken yüzüme özel tim askeri gibi maske takarak gazete dagitmak mi dersin, cünkü o gazeteler hafta sonu dagitilmadigi zaman tek kurus para alamiyordun, marketlerin reyonuna ürün yerlestirmek mi dersin, bir sürü is.

Bu dil mevzusuna ülkesinde yasadigimiz Almanlar bile Türkiye´de yasayanlar kadar takilmiyor.
Gercekten ilginc bir takinti, cünkü ben mesela siveli konusmayi daha cok seviyorum.
Ne oluyor abi bu Türkce dilini dogru kullaninca, bir yeriniz mi kalkiyor biri bunu anlatsin bana yahu!?
Bla bla bla
Almanmis gibi yazmaya gerek yok

Tayfun korkut ile dede korkut akraba olabilirmi

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
ac0db3e6d5d2fba6a0edd3b6b38a0e39.jpg

Sana anladigin ve gerekli olan dilden tüm cevaplari verdim, iyi aksamlar.
Hic bir seyin cevabi yok orda.
Blakis duygu somurusu, magduriyet cikarma var.
Forumun klasigidir almanci sakalari
15 yildir kendimde yurtdisinda yasamaktayin, milletin girgiri ile gocunmadim da, ama birisi bir sey ogretmek yads yanlisimi duzelttiginde manyak herif yerine tesekkur ettim.
Size de iyi aksamlar Kenan Bey!

Üst Alt