Tayfun Korkut'un Stuttgart'taki Başarısının Sırları Neler? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tayfun Korkut'un Stuttgart'taki Başarısının Sırları Neler?

Tebrik ederiz cok basarili bir sekilde ilerliyor

Biraz daha kendini ispatladiktan sonra milli takimin basinda görmek isterim

Basarisinin sirri kepek yapmayan sampuan
1624f717c530e186056894e42a3f703e.jpg

sent via GSC

Daha önceki performanslarından dolayı kendisine hakaret etmeyecek Türk hıyarı, köylüsü vb. hakaretleri edip yerin dibine sokacak bir futbol ortamında olmadığından şansını bir daha bir daha deneme fırsatı bulması.

Emre Can... mesut Özil... Yıldıray Baştürk...

Özelikle Yıldıray Baştürkü saymaman üzmüştür

Ümit Davala, Ilhan MansIz, Ogün Temizkanoglu, Hamit AltIntop, Halil AltIntop, Hakan YakIn, Emre Mor, Kaan Ayhan, Ümit Karan, Mevlüt Erdinc, Mustafa Özkan,Serdar Tasci,Hakan Calhanoglu, Aytac Sulu (neden Daha Milli TakImda Degil Bilmem), Yunus Malli, Ramazan Özcan, Ümit Korkmaz, Levent Öztunali, Murat YakIn, Kubilay TürkyIlmaz, Ilkay Gündogan,Serdar Sararer, Nuri Sahin, Erhan Albayrak, Ercüment Sahin, Ömer Toprak, Serhat AkIn,Batuhan AltIntas, Ahmet Arslan, Muhammet Akakündüz, Özkan YIldIrim, ve sayre ve sayre. Liste Bitmez.
Zaten BunlarIn Sayesinde Dünya Ücüncüsü Olduk, Yoksa OlmazdIk. Bidaha OlmamIz Mucize!!

Ben Stuttgarta 20 km uzaklikta kaliyorum dolaysiyla stuttgartin her macini izlerim, bazi maclari stattan bile. Bu basari kesinlikle büyütülmesin Stuttgart cok kötü futbol oynadi ve bircok maci sansla kazandi. Savunmayi iyi yapiyorlar ama üretkenlik desen sifir. Kac maci 1-0 la aldilar. Seneye avrupa ligi oynayacaklar büyük ihtimal bu yükü kaldirabilirlermi soru isareti, bu sene köln örnegi var.
Donis gibi yetenek var ama korkut oynatmiyor cocugu bundan dolayida taraftar tepki gösterdi zaten. Son mac bayerne karsi sahaya sürdü cocuk sov yapti resmen

Ben Stuttgarta 20 km uzaklikta kaliyorum dolaysiyla stuttgartin her macini izlerim, bazi maclari stattan bile. Bu basari kesinlikle büyütülmesin Stuttgart cok kötü futbol oynadi ve bircok maci sansla kazandi. Savunmayi iyi yapiyorlar ama üretkenlik desen sifir. Kac maci 1-0 la aldilar. Seneye avrupa ligi oynayacaklar büyük ihtimal bu yükü kaldirabilirlermi soru isareti, bu sene köln örnegi var.
Donis gibi yetenek var ama korkut oynatmiyor cocugu bundan dolayida taraftar tepki gösterdi zaten. Son mac bayerne karsi sahaya sürdü cocuk sov yapti resmen

Iyi OynamasInlar. Rakamlar Gercegi YansItIr. HoffenheimI 2:0 ve Hele Bayrni Sahadan Siliyorsan Iyi TakImsIn Demektir.Bu TakImI Tutsun ve 5-6 Yeni Futbolcu Gelsin, Bak seneye Stuttgart ne Olur.

Tebrikler ahbap

Iyi OynamasInlar. Rakamlar Gercegi YansItIr. HoffenheimI 2:0 ve Hele Bayrni Sahadan Siliyorsan Iyi TakImsIn Demektir.Bu TakImI Tutsun ve 5-6 Yeni Futbolcu Gelsin, Bak seneye Stuttgart ne Olur.

TK kovuldu ahbap. Hakan renktasimiz hakli cikti

Gsc şasirt be bir kere şasırt ya
Yeminlen suraya hayatimda olumlu gelismeleri yazmaya cekiniyorum sonra adimiz pesimiste cikiyor

Üst Alt