Taylan Antalyalı: "5 puan bizim için çok büyük bir fark değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taylan Antalyalı: "5 puan bizim için çok büyük bir fark değil"

Taylan Antalyalı’dan maç sonrası açıklamalar

Taylan Antalyalı’nın açıklamaları şu şekilde:

“Bugün bence iki takım da iyi mücadele etti ağır bir zemine rağmen. Özellikle 11’e 11’ken istediğimiz birçok pozisyon da bulmuştuk açıkçası. Tabii ki 11’e 10 oynamak çok kolay değil böyle büyük maçlarda. Yine iyi bir mücadele gösteriyorduk ama kenar ortada uzaklaştıramadığımız bir gol yedik. Sonra bazı riskler aldık tabii ki. Maalesef buradan mağlup ayrıldık. En azından devreye kadar oynayacağımız iki maçı kazanıp devreye en iyi şekilde girmek istiyoruz. Biz Galatasaray gibi oynarsak 5 puanlık farkı çok rahat bir şekilde kapatırız. O özveriyi göstermemiz lazım. 5 puan bizim için çok büyük bir fark değil ama o istediğimiz oyunu sahaya yansıtmamız gerekiyor önümüzdeki haftalarda.”

galatasaray.org

Sen kimsin ya kendinizi kulübün sahibi sanmaya başladınız arda ve Oğulcan ile birlikte?

Sahada konuşacaklarina dışarda konuşuyor yeteneksizler

İyi mücadele ediyor olabilirsin ama saçma sapan açıklamalar ile taraftarı enayi yerine koyma hocan gibi

FT'ye tekrar çöpleri doldurma fırsatı vermeyin.
Transfer değil istifa İstiyoruz!

Sen kimsin ya kendinizi kulübün sahibi sanmaya başladınız arda ve Oğulcan ile birlikte?

Sahada konuşacaklarina dışarda konuşuyor yeteneksizler

İyi mücadele ediyor olabilirsin ama saçma sapan açıklamalar ile taraftarı enayi yerine koyma hocan gibi

FT'ye tekrar çöpleri doldurma fırsatı vermeyin.
Transfer değil istifa İstiyoruz!
Ne yapsın ne desin ben sezon başında yedektim ama bu beceriksiz yönetim adam alamadı 11 in değişmezi oldum
Orta saha tek başına bana kalıyor bende elimden geleni yapıyorum ama koşan basan yok ileride savunma arkasına sarkan yok
Bir forvet var evlere şenlik böylemi desin ne bekliyorsun çocuk naif güzel bir açıklama yapmış herkese saldırıp durmayın
Yenilginin sorumlusu taylan değil lyundamada değil Cengiz ve avanesidir onlara sallayın

Üst Alt