# Taylan Antalyalı - Sayfa 175 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hasbelkader Galatasaray'ın orta sahası olmuşsun, Milli takıma seçilmişsin. Önüne fırsat gelmiş. Ortaya bir mücadele koy bir fark göster be kardeşim. Kendini geliştiremeyen, gerektiğinde sorumluluk alamayan bir futbolcu orada fazla duramaz. Kıymetini bilmeli.

848-8489927_casper-the-ghost-cartoon.png

Taylan'a niye kızılıyor anlamıyorum.Bu adam şu anda ''Ön libero'' mevkinde oynuyor.Geçtiğimiz sezonun sonunda gscimbom da dahil bütün Galatasaray taraftarları forumlarında bu takıma mutlaka agresif sert Orjinal mevki ''Ön Libero'' olan bir oyuncu şart olduğu konuşuldu.Taraftar bu durumun farkındayken teknik heyet ve yönetim son güne kadar o bölgeye oyuncu almadı.Son gün genç bir oyuncu getirdiler oda yetersiz.Başkanla hocaya yazar bu hata.

Taylan'a niye kızılıyor anlamıyorum.Bu adam şu anda ''Ön libero'' mevkinde oynuyor.Geçtiğimiz sezonun sonunda gscimbom da dahil bütün Galatasaray taraftarları forumlarında bu takıma mutlaka agresif sert Orjinal mevki ''Ön Libero'' olan bir oyuncu şart olduğu konuşuldu.Taraftar bu durumun farkındayken teknik heyet ve yönetim son güne kadar o bölgeye oyuncu almadı.Son gün genç bir oyuncu getirdiler oda yetersiz.Başkanla hocaya yazar bu hata.
4 adım gerisindeki adam koşup önüne geçip topu alıp sarı kart yedirtiyorsa kime kızmak lazım?

Ben geçen sene en büyük destekçisiydim burda mesajları okuyabilirsin

Üst Alt