# Taylan Antalyalı - Sayfa 176 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
4 adım gerisindeki adam koşup önüne geçip topu alıp sarı kart yedirtiyorsa kime kızmak lazım?

Ben geçen sene en büyük destekçisiydim burda mesajları okuyabilirsin
Tabi ki oyuncuyada kızabiliriz kendine daha iyi bakabilir daha güçlü olabilir.Ancak bu adamın futbol hayatı boyunca oynamadığı mevkide oynatmaya çalışıyoruz bu kadar oynuyor demek ki.40 milyon euro harcadığımız takımda Devşirdiğimiz Taylan olmasa ön libero yok ki Taylan da yetersiz bunun için de başka yerlere kızmak lazım

Tabi ki oyuncuyada kızabiliriz kendine daha iyi bakabilir daha güçlü olabilir.Ancak bu adamın futbol hayatı boyunca oynamadığı mevkide oynatmaya çalışıyoruz bu kadar oynuyor demek ki.40 milyon euro harcadığımız takımda Devşirdiğimiz Taylan olmasa ön libero yok ki Taylan da yetersiz bunun için de başka yerlere kızmak lazım

Hocam belkide esas mevkisini buldu.
10 numarayken ikinci ligteydi şuanki mevkide milli takıma seçildi.

bu mevki değişimine devşirme diyemeyiz ki. 8/10 numara oynarken neyi basarabilmis taylan efendi.

Rengim sence yabancı sınırı olmada assunçao taylanı kesebilir miydi
Assuncao dan ne beklediğine bağlı Taylanda çok kesici bir oyuncu değil ama ayrıca assuncaoyu hiç Berkanla izlemedik assuncao mükemmel bir ayak teknigine sahip Berkan ve cicayla oynayınca farkını göreceksiniz morutan kadar güveniyorum orta sahadaki oyuncular zincirin halkaları gibidir kişi kişi bakmamak lazım birbirlerini ne kadar tamamladıkları önemli

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Assuncao dan ne beklediğine bağlı Taylanda çok kesici bir oyuncu değil ama ayrıca assuncaoyu hiç Berkanla izlemedik assuncao mükemmel bir ayak teknigine sahip Berkan ve cicayla oynayınca farkını göreceksiniz morutan kadar güveniyorum orta sahadaki oyuncular zincirin halkaları gibidir kişi kişi bakmamak lazım birbirlerini ne kadar tamamladıkları önemli

Doru diyosun lakin ben bu taylanın iyi yaptığı bişe göremiyorum hani zincirin halkalarındaki paslı taraf gibi geliyo bana ne 6 ne 8 çok büyük defoları var yav yanına bi gedson koymadığın sürece iyi oynayamaz bu eleman tabi geçen senrki haliyle şimdiki arasında baa fark var

Mukemmel teknik derken? Konya maçında sağa sola rastgele vuruşları hariç bir şey görmedim stadta. Fizik de yok. Baya baya zor formayı alması.

GSCimbom Mobile App

Mukemmel teknik derken? Konya maçında sağa sola rastgele vuruşları hariç bir şey görmedim stadta. Fizik de yok. Baya baya zor formayı alması.

GSCimbom Mobile App
Sabırlı ol renktas assuncaoyu özel kılan şey top çalması ve fiziği değil özgüven kazanması için etrafının o açıklarini kapatması lazım çok kreatif bir 6 numara zaman içinde göreceksiniz

Üst Alt