taylan-berkan orta sahası ile şampiyonluk mücadelesine giren takım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

taylan-berkan orta sahası ile şampiyonluk mücadelesine giren takım

Vallah benim Almanya'da amatör'de oynadigim en yüksek lig 8.lig'di, düsün yani oradaki kaliteyi. Aslen stoperdim ama zaman zaman adam eksik olunca ön libero'da oynardim prime dönemimde, ben bile ön libero oynadigimda top bana gelmeden sagima soluma bakardim nereye dogru yöneleyim diye.

Profesyonel futbolcu olmus adamlar bunu niye yapamiyor aklim almiyor gercekten. Illa Kimmich olun diyen yok bunlara, insanda biraz cevre kontrolü olur ya.

ayagina gelen topu daha istop edemiyor bunlar.

bazen izlerken sasiyorum, bunlar nasil profesönel olmus diye.

Bence sadece Berkan oynar.hem cica hem Taylan bu takımda oynayamaz.westhamda lanzini gözden düştü yaşlı da değil.cok rahat alırız.

Kaliteli futbolcu iyi para.takima seviye atlatır.bir sürü rotasyon adamı alacaklarına bir tane lanzini alsaydilar keşke.
Düşündüğün kadar basit olsa , 3-4 senede bir kadroyu full baştan kurmak zorunda kalmazdık.
Kaliteli oyuncu alırsın , +3 milyon maaş verirsin , max 1-2 sene sonunda dötü başı dağıtır dehleyecek yer ararsın.
Eğer tabi çok iyi bir karakter değilse.
Ben halen bizi basamak olarak görecek topçuları tercih ederim ama araya fırsat olarak görülebilecek düşük maaşlı tecrübeli oyuncu eklemek lazım.

Düşündüğün kadar basit olsa , 3-4 senede bir kadroyu full baştan kurmak zorunda kalmazdık.
Kaliteli oyuncu alırsın , +3 milyon maaş verirsin , max 1-2 sene sonunda dötü başı dağıtır dehleyecek yer ararsın.
Eğer tabi çok iyi bir karakter değilse.
Ben halen bizi basamak olarak görecek topçuları tercih ederim ama araya fırsat olarak görülebilecek düşük maaşlı tecrübeli oyuncu eklemek lazım.
Falcao yüzünden her kariyerli futbolcuya çöp muamelesi yapmaya başladık.fernando,Melo,sneijder,baros kewell ne adamlar geldi geçti verdikleri katkilar belli.96-2000 kadrosunda taffarel,Hagi, popescu vardı şimdi kim var takımda acemiler ordusu.3 tane klas adam alıp takımı onların etrafında sekillendirmeliydik.

Falcao yüzünden her kariyerli futbolcuya çöp muamelesi yapmaya başladık.fernando,Melo,sneijder,baros kewell ne adamlar geldi geçti verdikleri katkilar belli.96-2000 kadrosunda taffarel,Hagi, popescu vardı şimdi kim var takımda acemiler ordusu.3 tane klas adam alıp takımı onların etrafında sekillendirmeliydik.
Keşke ekonomik koşullar ve döviz kuru aynı olsaydı da bahsettiğin durumu gerçekleştirebilseydik.

Ama Falcao , Babel , Feghouli üçlüsünden sadece Falcao'yu dehleyebildik.

10 sene önceki koşullar olsa , fesih filan birşey şekilde çözerdik.

Diğer ikili gidince birşeyler yapılır bence.

Keşke ekonomik koşullar ve döviz kuru aynı olsaydı da bahsettiğin durumu gerçekleştirebilseydik.

Ama Falcao , Babel , Feghouli üçlüsünden sadece Falcao'yu dehleyebildik.

10 sene önceki koşullar olsa , fesih filan birşey şekilde çözerdik.

Diğer ikili gidince birşeyler yapılır bence.
Renktaş Galatasaray olmak kolay değil.Trabzon bile ihtiyar hamsik ve gervinho ile bize 7 puan fark attı.Genclesiyoruz hikayeleri ile bizi uyuttular.bjk nin kadrosu bizden Nasıl daha iyi olur, Trabzon'un kadrosu bile bizden daha kreatif.ft ve elmas bu işi beceremedi.

Berkan Taylan orta saha , kanat da yok takımda kerem normalde yedekten girmesi gerekendi Morutan da daha çok ortada oynaması gereken oyuncu hem eksik hem yetersiz kadroyla oynuyoruz boey sakat olduğu için bekte kalmadı elimizde resmen 2 stoper 1 forvetle oynuyoruz Muslera da hiç iyi değil.

Üst Alt