TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu

o kadar uzun boylu değil. kabak tadı verdi takımı son hız eleştiriyoruz diye meydanı boş sanma bu kadar da fenerli arkadaşım. 21 yıl içerde dışarda her yerde yendi fenerbahçe'yi Galatasaray voleybol takımı 1969-1990 yılları arasında. 21 yıl, şaka gibi ama gerçek. Tugay'ın söylediği gibi namağlup şampiyonluklar, o zamanlar da fenerbahçe vardı demekki 11 yıl boyunca içerde dışarda yenildi, yetmedi play-offlarda da yenildi. tabi kalabildiyse eğer.

Erkek basketbolda şubeyi kapatacaktı fenerbahçe eski yıllarda, Galatasaray'a karşı 10 senedir hep kaybettik kapatalım dendi. işte böyle de vizyonsuzdu fenerbahçe. sonra bir iki kişi karşı çıkınca olmadı. yani aslında 10 sene daha içerde dışarda yenseniz de bu fark kapanmaz geçmişiniz çok berbat bir durumda Galatasaray'a karşı. basketbolda 105-39 bir skor var profesyonel bir maçta sen düşün.

Anladık 10 yıldır galibiyetlerde bariz üstünlüğünüz var branşlarda ancak bu sadece değişkenlerin ürünü. bunun değişmeyeceğini düşünüyorsanız bizim geçmiş yıllardaki üstünlüğümüz nasıl durakladı ve değiştiyse sizinki de öyle değişir. şanssız nesiliz, siz şanslısınız durum bu. rekabetin bu yılları böyle geçer ilerisinden kimse emin olamaz. aslantepe'den gelecek paraya bakar her şey.

Böyle gelmiş böyle didermiş,ilk önce haddini bil Hakan Demir...

Bu basketbolu ,valeybolu sana öğreten Galatasaraydır bunu unutma...Hatta senin tuttuğun klübü kuranda bu klüptür:)

Sadece ve sadece Galatasarayın futbolda avrupadaki ve türkiyedeki başarılarının yanına yaklaşamadıkları için aziz yıldırım tesis ve amötör branşlara yatırım yapmıştır..(bir kaç varlıklı fener tafartarı sayesinde oldu bunlar.stad yapımı ve sponsorlar)..tabiki buda başarıdır.Ama o dönemden beri Galatasarayın iş bilmez yöneticilerin payıda çok bu durumdan.Halada devam ediyor malesef..

Yanlız şunu unutmasınlar son 10 senede Galatasaray gerçekten iyi yönetilseydi

ve camia birlik olabilseydi fener ve beşiktaş ikincilik için yarışırlardı...Çünkü onların maddi, manevi en iyi olduğu durum budur.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu

Bu maç hakemler yüzünden kaybedilmiştir.. Aziz yine gerekli temaslarda bulunup, gerekli yerlere gerekli avansları göndermiş... Yazıklar olsun, vatan hainlerinin kulubü el üstünde tutuluyor Türkiye (!) de...

bu yazdıklarına inanıyormusun..masem bu adam bu kadarf güçlü neden 28 senedir kupa almaıyor takımı..bir snede olsun final hakemini satın alamazmıydı..her mağlubun bir bahanesi vardır zaten..sizinkide bu olsun.

bize herşey haram bu sene.Bu kadar rezalet bir yıl herhalde yoktu bizim için.Her branşda hezimet.Engelsiz aslanlar bile şampiyon olamadı.Gerçekten çok kötü bir yıl.Halbuki benim herşeyim Galatasaray ama soğuma sınırına geldim.Stad bile motive etmiyor artık beni.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 59-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

Hiçbir oyuncu tebriği ya da saygıyı haketmiyor bu oyunla.tamika 14 sayı atmış kaç atış denemiş peki onu da yazar mısın? başarı yüzdesini alalım attığı sayıyı değil. zaten atış deneyen 2-3 oyuncu var gerisi dolanıyor ortalıkta emanetlik gibi.

Sayı atmamak için uğraşın kızlar deseler bu kadar olur yani. ulan bi pota altına kaçın ani paslarla yer boşaltın basketi çakın ne bu habire 3 sayılığın orda paslar ondan ona ondan ona hiç mi hücum stratejisi öğretmiyor bu beyin özürlü koç bunlara. hiç mi demiyor kızlar mal gibi bakınmayın orya burya kaçın hep aynı yerde pas yapmayın böyle maç kazanılmaz diye. vallahi masa yumruklamaktan elim kırılacaktı izlerken. sinirlendim kapadım sonra dayanamadım açtım yine kapadım her dakika her atak sinir bozucu çünkü 2 sayı atmak için can çekişiyoruz ölüp ölüp diriliyoruz 50 atıştan 10 tanesi giriyor tamikası batsın hepsi batsın yerin dibine hiç mi atış çalışması yapmıyorlar işleri ne niye 50 atışın 10 u giriyor benden ne farkları var sokaktan geçen kızdan ne farkları var ben niye burdayım bu formayı giyiyorum bu sporu yapıyorum demiyorlar mı o nilay tuğba hele esra şencebe abi katliam ya bi kaşık suda boğasım geldi kız resmen katliam ya sayı attı mı acaba onu da hatırlamıyorum 2 sayı atmıştır heralde.

tabi fenerin hali de farklı değil onlar da kazmalardan kurulu yani 2 tane kazma oyuncuların mücadelesinde daha az kazma olan kazanıyor işte olay budur. bu ne ya 45 dakikada 56 sayı utanın ya utanın her dakikaya 1 sayı nerdeyse yarım basket ulan kız basketbolunu bu kadar takmam ama artık bu fener olayından iş ciddiye bindi izleyelim dedik ne büyük hataymış Allah benim de belamı versin.

pas hataları, hatalı yürümeler herhangi bir bayanı koy o da böyle oynar ne farkları var. maç berabere savunmadayız 4 takım faulu dolmuş hiç önemsiz yerde topsuz alanda faul yapıyor bizim kızlar hop 2 atış. beleş beleş sayılar biz ise 2 sayı için yırtınıyoruz adeta yazıklar olsun ya hele o hakem o hücum faulu çaldınya senin de Allah belanı versin satılmış korkak yalama. Orda koptu maç aslında son saniyeler biz öndeyiz dönmezdi maç ama bu döngüye dur diyecek delikanlı yönetici var mı bizde hani nerde maçı izler gider bu kadar.

bir cevap ancak bu kadar cuk otururdu yabancı sevdalarına. Helal olsun. Eğer alelacele antalya maçı için çıkmış olmasaydım az çok bunun gibi bir kapak takacaktım..

Takmışlar 14-15 sayı attı diye laf söyletmeme hobilerine. Ona laf söyleme suçsuz, buna laf söyleme suçsuz, onu eleştir aaaaaaaa sen kimsin adam 15 sayı attı yaa ! O zaman kim suçlu arkadaş ? Futbolda da böyleler. Tamika ve onun gibi basketbolcular bana mersin maçında değil bu maçta iş yapacaklar. Her halükarda senin forman zaten final oynuyo bu ligde. Tamika 15 sayı atmış. Kaç atış denediki 15 sayı attı ? En kritik zamanda iş yapmayacaksa nerde yapacak ? Kadın atıyorum 20de 7 oynamış amannnnın süper oynadı arkadaş ! Laf söylemezsin. Herhalde takım 50 sayı atınca 15 sayıda altın değerinde görüyolar. Herkesi bir yabancı sevdası almış gidiyo.Aynı elano gibi. Kadının ilk yarı da attığı üçlük potaya değmedi, ayıptır yaa. İlk maçı da bu yaktı, şimdi de daha ağırlıklı olarak nilay sağolsun. O nasıl basketbolcudur öyle. Kaç tane orta sahadan 3lük denedi, 1 tane girdi ya ardı hücümda yine denedi evlere şenlik. Basketçi demeye bin şahit ister. Esra şencebe ne işe yarar, kaç senedir basketbol oynuyosun, tecrübenle bir yararın dokunsun zahmet olmazsa şu takıma. Ama bunu da korurlar, kız ne yapsın diye.. Böyle düşünen taraftar olduktan sonra bize müstehak bunlar.

Ben 26 yaşına geldim, son yıllarda her fener maçı sonunda aynı senaryoyu görmekten gına geldi.

Kazanacağız bence.

Bu kez Douglas'dan iyi performans bekliyorum.

Üst Alt