TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu

Koç'un hamlelerine anlam veremedim ben dün.

Bahar Çağlar 2 dakika içinde 2 üçlük soktu aradan 5 saniye geçmedi kenarı aldı kendisini.Sonra birileri birşey mi söyledi bilmiyorum 15-20 saniye sonra oyuna tekrar soktu Bahar'ı.

Ayrıca Nilay bu takımın oyuncusu değil malesef.Bir oyun kurucu 3 lük girişiminde bulunmayıp,insiyatif olmayacaksa büyük takımda ne işi var diye sorarlar adama ? Genç olsa anlam verecem ama bu ligin tecrübeli oyuncularından.Ayrıca yaptığı o kadar çok basit hata vardı ki tam maçın kopma noktalarında geriye düştük tekrar tekrar.

Söylenecek çok fazla da birşey yok aslında.Rakip takım oyuncuları buraya kadar namağlup gelmiş ise bu şampiyonluğu haketmişlerdir.Tebrik ediyorum Fenerbahçe'li bayan basketbolcuları.

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu

yanliz Fenerbahce´de oynayan Penny taylor hakikaten buyuk oyuncuymus, pennyi birakip katie douglasi almistik, ah ulan ah.

Adamlara her branşda yeniliyoruz bu bir gerçek:mad:

Tamam Fenerbahçe Bayan Basketbol takımı son yıllarda iyi olabilir ve üst üste şampiyonluklar kazanmış olabilir ama şampiyonluk sayılarında hala 3 farklı öndedir Galatasaray.

Bayan Basketbol Şampiyonlukları

Galatasaray 11

Fenerbahçe 8

Galatasaray Erkek Basketbol takımı da öndedir.

Galatasaray 4

Fenerbahçe 3

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı da öndedir

Galatasaray 3

Fenerbahçe 2

Fenerbahçe Bayan Voleybolda Öndedir

Fenerbahçe 2

Galatasaray 0

Futbolda eşitlik var ama hafta sonu bozulabilir

Fenerbahçe 17 (18)

Galatasaray 17

Yani kaybedilmiş birşey yok aslında. Sadece arayı kapattılar Aziz Yıldırım döneminde. Yani kurulacak iyi kadrolar sayesinde tekrar ara açılabilir. Zaten bu bir dönemdir ve elbet sonu olacaktır.

Ama unutmamak gerekirki son 10 yıla kadar hepsinde galatasaray çok farkla öndeydi. Futbolda da öndeydik. son 10 yıldır fenerbahçe bizi yakaladı ve geçiyor. Böyle devamedersede 10 yıl sonra aradaki fark açılır.

adamlar taurasiyi almışlar ohaaaaaaaaaa diyorum

Ama unutmamak gerekirki son 10 yıla kadar hepsinde galatasaray çok farkla öndeydi. Futbolda da öndeydik. son 10 yıldır fenerbahçe bizi yakaladı ve geçiyor. Böyle devamedersede 10 yıl sonra aradaki fark açılır.

Son 10 senedir çok kötü yönetiliyoruz...Artık Galatasaray camiasının bunu dur demesi gerekiyor...Aziz Karektersizin karşısına,medya şerefsizinin karşısına Galatasarayın potansiyelinin farkına varan ve armayı hobi niyetine değil deliler gibi seven güçlü,lobisi kuvvetli rakplerine göz dağı verebilecek aynı zamanda bu bölünmüş camiayı birleştirecek bir yönetim şart...

29 maç yapmışlar ve 29 galibiyet...Sezonu nağmalup bitirmişler...Tebrik etmek lazım gerçekten

Denizli faciası gibi bir şey bu haftasonu olsa ve Aziz Yıldırım istifa etse, başka biri başkan seçilse amatör branşlardaki hegemonyası sona erer kısa süre içerisinde..

Denizli faciası gibi bir şey bu haftasonu olsa ve Aziz Yıldırım istifa etse, başka biri başkan seçilse amatör branşlardaki hegemonyası sona erer kısa süre içerisinde..

Aziz Yıldırım istifa ederse yerine Ali Koç veya Mehmet Ali Aydınlar gibi, amatör şubelerdeki yatırımlara devam edecek bir isim gelir diye düşünüyorum. Tabii böyle bir şey, ancak 2. bir Denizli faciası yaşanırsa olasılık dahilinde olur ve ben bunun olacağını sanmıyorum. Kabul, futbolda her sonuç var ama kendi sahamızda, seyirci baskısıyla maçı büyük ihtimalle alırız.

Sevgiler...

GS tekrar yapılandırılmalı. Özellikle şu Aslantepe'den sonra bir ivme kazanırız umarım. Fakat GS'de 9-10 yıllık yönetimler kazanılan kredileri çok kolay şekilde harcadılar. Umarım yeni stadla birlikte yakalanacak ivmeyi de tersine döndürmezler. İşte o zaman asıl kötü günler bizi bekliyor.

Üst Alt