TBL 14/15 ÇF 2. Maç | Galatasaray LH 70-69 FB Ülker | MS | 24 Mayıs

Çok sakatlık yaşadı ama Pocius'u tanırım.İyi oyuncu bu sene sakatlıklardan düzeltemedi kendini
Bu arada sakatların durumu nedir yetişebilecekler mi maça?
Micovun birşeyi olmadigi söyleniyordu ama bilmiyorum. Zaten yeniliriz fazla sorun olmaz.:)

Tyrice Rice-Marco--kYle weems-Trey Thompkins--D'or Fisher- Young

Şöyle 6 yabancimiz olsa yeterli.

Muhammed Safa Eker

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Biliyoruz ki çok zor. Ama sadece düşünmenizi istiyorum. Bizim bunları yendiğimizi düşünün.

Açıkçası ben oraya kadar düşünebiliyorum da sonrası kopuk. Beyaz bir ışık... :asd22:

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
İnanırsak yapariz. Ne kadar olumsuz gozuksekte sadece inansınlar.

Kadir Ari

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Fenerbahçe Ülker ile oynadığımız son maçta çarpışma sonrası alnı yarılan Sinan Güler'e 10 dikiş atıldı. Sporcumuzun durumu şu an için iyi ve Fenerbahçe Ülker maçında oynayabilecek.

Yine son maçta sakatlanan Vladimir Micov' un ayak bileğinde yırtık teşhis edildi ve Fenerbahçe Ülker maçında oynayamayacak.

Aynı maçta ayak bileği burkulan Martynas Pocius'ta ayak bileği bağlarında gerilme ve ödem teşhis edildi, sporcumuzun çarşamba günü yapılacak maça yetişmesi mümkün gözükmüyor.

Kasık sakatlığı nükseden Ender Arslan da Fenerbahçe Ülker maçında takımdaki yerini alamayacak.

Galatasaray Liv Hospital Basketbol Takımı Sağlık Basın B?lteni - GALATASARAY.ORG

:crushed::crushed:

Furkan Basrık

Tecrübeli Üye
Yarın kaç kişi olacak kadroda.Adam eksikse gönüllü olurum :D Bu ne ya resmen maça çıkmak için artık sağdan soldan adam toplucaz herhalde
Sinan,Carter,Erceg,Kerem,Young ilk beşi yedeklerde Nikolov,Ege,Götürk :D Yani rotasyonsuz oynayacaz gibi birşey.

Birazdan maç başlıyor. Daldınız Aziz e.

Pardon maç konusu varmış.

Son düzenleme: