TBL Playoff Çeyrek Final | Galatasaray 84-74 Beşiktaş Cola Turka | 16 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBL Playoff Çeyrek Final | Galatasaray 84-74 Beşiktaş Cola Turka | 16 Mayıs

Cevap: TBL Playoff Çeyrek Final | Galatasaray 84-74 Beşiktaş Cola Turka | 16 Mayıs

84-74 kazanıp seride 1-0 öne geçtik.

Cevap: TBL Playoff Çeyrek Final | Galatasaray 84-74 Beşiktaş Cola Turka | 16 Mayıs

Hosley 21 sayı

Cüneyt 11 sayı

Milojevic 10 sayı 8

Graves 16 sayı

Aslanlarımızı kutluyorum.Yeni bestemizi anlayan varsa yazabilir mi?Seviyoruz seni diye başlıyor.

Salonda çok bosluk vardi ben derbi diye dolu olmasini bekliyordum.

Ayrica Deniz Özer seviyoruz seni diye bahsettigin beste bi sanatçinin sarkisi olanimi yav eger o ise sakaryasporunda var öyle bi bestesi.:D

Salonda çok bosluk vardi ben derbi diye dolu olmasini bekliyordum.

Ayrica Deniz Özer seviyoruz seni diye bahsettigin beste bi sanatçinin sarkisi olanimi yav eger o ise sakaryasporunda var öyle bi bestesi.:D

Sakaryaspor'un var mı bilmiyorum.Bunun şarkısını biliyorum.Sadece sözlerini anlayamadım.Seviyoruz seni kısmını anladım sadece.

Salondaydım yeni geldim eve.

Takım çok iyiydi hepsini kutluyorum.

Özellikle Hosley ve Milo mükemmel oynadılar.

Salonun %80'i doluydu bu arada,arkadaşın biri boştu demiş.

İnşallah kalan maçlardada bu performansımız sürer ve ilerleriz.

Hakemde berbattı ayrıca.Başkanımız Adnan Polat'la maç sonu konuşma fırsatı buldum ve kendiside isyan ediyordu hakeme.Tabi ben de biraz gaza getirdim.Ne olacak başkanım bu hakemlerle deyince coştu. :D

Tamam o zaman 2 gün önce facebookta izledim kasimpasa-sakaryaspor macinda söylendi bilen arkadaslar varsa yazarmisiniz beste kimin?

Salon dan geldim atmosfer güzeldi ole aman aman bosluk yoktu da pota arkadsındaki klasik boşluklar vardı

Aslanlarımızı tebrik ediyorum güzel mücadele ettiler....

Bu arada beste kimin bilmiyorum ama

Onur Akının Seviyorum seni sarkısını soledik sürekli

Ben bi ara spormaxi açtimda bosluk fazla görmüstüm pota arkalarinda demekki o kadar yokmus.

Seviyoruz seni ekmeği tuza banıp

banıp yer gibi geceleri ateşler içinde uyanarak

ağzımızı dayayıp musluğa su içer gibi

Üst Alt