Tchouaméni: "Mbappé beni PSG'ye istedi ama gönlümün hep Real Madrid’den yana olduğunu ona belirttim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tchouaméni: "Mbappé beni PSG'ye istedi ama gönlümün hep Real Madrid’den yana olduğunu ona belirttim"

1655319696049.png

Tchouameni: "Kylian Mbappe ile bir görüşmemiz oldu. Bana PSG’e gelip gelmeyeceğimi sordu. Bana PSG'e transfer olmam gerektiğini söylemişti. Ben de kendisine gönlümün hep Real Madrid’den yana olduğunu belirttim. Kararımı saygıyla karşıladı ve çok mutlu oldu benim adıma."

Tchouameni: "Evet, PSG yerine Real Madrid'i seçtim. Bu doğru, dünyanın en iyi kulüplerinden bazılarına gitme şansım vardı ama Real Madrid ilgilenmeye başlayınca diğer takımlar ikinci planda kaldı. Gelmiş geçmiş en büyük kulüp."

Tchouameni: "Camavinga? Buraya gelmem için beni cesaretlendirdi. Teknik ekip ve oyuncular sayesinde çabucak adapte olacağımı söyledi. Ayrıca kupalar kazanmak istiyorsam Real Madrid'e gelmem gerektiğini de söyledi. Bu yüzden doğru seçimi yaptım."

Tchouameni: "Kroos, Casemiro ve Modric? Birbirlerini mükemmel bir şekilde tamamlıyorlar. Her birinin kendine has özellikleri var. Casemiro müthiş bir atlet, güçlü fiziğiyle takıma birçok top kazandırıyor. Toni Kroos harika bir kaliteye sahip ve Luka Modrić saf yetenek."

Tchouameni: "15. Şampiyonlar Ligi'ni ve ayrıca La Liga'yı, Dünya Kulüpler Kupası'nı da kazanmak istiyorum. Burası Real Madrid, burada her oynadığınızda kazanmak zorundasınız. Burada kazanabileceğim tüm kupaları kazanmak istiyorum."

Tchouameni: "Kazanma hırsı, şampiyonluklar ve en iyiler arasında olmak istiyorsanız Real Madrid'e gelmelisiniz. Onlar dünyanın en iyi oyuncularına ve en iyi takımına sahipler."

Üst Alt